X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niskie tętno - usg 6w2d
Odpowiedz

Niskie tętno - usg 6w2d

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzieas Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 października 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i pobieżnie sprawdziłam wątki - swojego problemu nie znalazłam. Od OM minęło dokładnie 8 tyg. Wczoraj byłam na usg i lekarz stwierdził wiek ciąży na 6w2d i tym samym termin porodu wyznaczył mi na 10 dni później niż dotychczas miałam to policzone. CRL 0,51 cm. Jednak nie to mnie martwi... Tętno dziecka to 80 uderzeń na minutę. Zgodnie z tym co wyczytałam to powinno być przynajmniej 100... Dostałam luteinę dopochwowo. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Czy ostatecznie było wszystko ok? Bardzo się martwię... Chociaż lekarz powiedział, żeby być dobrej myśli bo czasami tak jest, a później wszystko się normuje. Kolejna wizyta za 2 tygodnie.

  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1429

    Wysłany: 27 października 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze bardzo wcześnie i nie ma co rokować. Mi na pierwszej wizycie lekarz tylko sprawdził ze jest tętno, ale nie zmierzył ilości uderzeń na minutę. Mysle, ze Ciebie jeszcze moze sie rozkręcić i musisz byc dobrej myśli :)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 30 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na początku serduszko bije wolniej, skoro wg crl wiek ciąży wychodzi 6w2d to nic dziwnego. Moj synus tez był na początku młodszy niż wynika to z miesiaczki ale to normalne. Dziwie sie ze tak wczesnie lekarz mierzy tętno, ale jesli lekarz nic ci nie powiedział to nie masz sie czym przejmowac i nie sprawdzaj, nie porównuj wymiarów dziecka do tych książkowych.

  • madzieas Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, to mnie trochę pocieszyłyście:) Każda ciąża jest inna - to prawda, nie ma co się porównywać do innych czy książkowych... :) Fakt, trochę za szybko poszłam- teraz każdemu bym polecała, by iść jak najpóźniej do lekarza... Ale to pierwsza ciąża, człowiek jest taki podekscytowany, że ciężko się oprzeć:) Będzie dobrze. Musi być. Pozdrawiam!

  • madzieas Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety, wczoraj dowiedziałam się, że dzieciątko umarło.

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 7 listopada 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzieas, przytulam Cię mocno. Przeżyłam podobną sytuację w 12 tc. Jest na ovu wątek o stracie dzieciątka, tam znajdziesz wsparcie w trudnych chwilach.

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 7 listopada 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, tak mi przykro:-( Bądź silna

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ