X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niskie libido po porodzie
Odpowiedz

Niskie libido po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 28 maja 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc. Czy któraś z Was również miała takie niewielkie libido po porodzie? Nie wiem co się zrobiło ale zupełnie nie mam ochoty na przyjemności z meżem. Od porodu troche już mineło tak więc wszystkie hormony powinny sie ustabilizować ( jestem już rok po oraz nie karmię piersią). Kiedyś bardzo lubiłam uprawiać seks, obecnie praktycznie mógłby dla mnie nie istnieć. Co robić?

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może problem nie leży tutaj w hormonach ale w rutynie. Często zdarza sie tak,ze my mamuśki jesteśmy totalnie zapracowane oraz nie mamy czasu na to aby zająć się mężem. Myśle,że możesz zastanowić się tutaj nad jakimś urozmaiceniem życia intymnego. Czy probowaliście róznych zabawek erotycznych? Powiem Ci,ze fajna sprawa ponieważ takie zabawki mogą znacznie bardziej poprawić Wasze współżycie,nadać trochę smaczku. Może jakieś afrodyzjaki?

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Jeszcze jak do tej pory nie używaliśmy żadnych gadżetów. Oraz afrodyzjaków. Zastanawiałam się nad tym kiedyś ale raz : wstydziłabym się trochę iść do sex shopu. Dwa: czy nie jest to aby efekt placebo?

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno ja również nie wybrałabym się do sex shopu tradycyjnego ale przecież jest wiele sklepów internetowych, w których można kupić sobie takie rzeczy tak więc nie rozumiem tutaj Twojej wymówki. Polecam szczególnie Sex Elixir. Może o nim słyszałaś bo jest to tak zwana hiszpańska mucha. Znacznie zwiększa podniecenie, sprawia,ze chce Ci się o wiele bardziej. I nie jest to na pewno efekt placebo bo kilka razy spróbowaliśmy kiedy sama nie widziałam i miałam bardzo dużą ochotę na seks.
    Poza tym wyjdźcie z sypialni i wybierzcie się na przykład na kolację .Bez dzieci.To również poprawia atmosferę.

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam ten problem, probowalam wielu roznych rzeczy aby sobie pomoc, jednak dopiero po konsultacji z ginekologiem zdalam sobie sprawe w czym tkwi problem, mialam bardzo slabe nawizlenie pochwy, co powodowalo liczne otarcia i brak przyjemnosci podczas seksu... Polecam rowniez libi gel, powinien pomóc.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam ten problem, probowalam wielu roznych rzeczy aby sobie pomoc, jednak dopiero po konsultacji z ginekologiem zdalam sobie sprawe w czym tkwi problem, mialam bardzo slabe nawizlenie pochwy, co powodowalo liczne otarcia i brak przyjemnosci podczas seksu... O samym sex elixir słyszałam ale jeszcze nie przetestowaliśmy :) Wszystko przede mną :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ