X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niskie białko pappa
Odpowiedz

Niskie białko pappa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy którejś wyszło na badaniach prenatalnych niskie białko pappa? Jaki to miało wpływ na dalsza ciążę?

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo zastanawiałam się nad napisaniem postu bo nie chciałam straszyć moim przypadkiem..Od razu zaznaczam, każdy przypadek jest inny. U mnie coś poszło nie tak :( Żaden lekarz nie dawał szans a jednak, jestem mamą :)
    Koszmar zaczął się od prenatalnych i niskiego białka pappa (0.11mom).Naczytalam się wtedy o niewydolności łożyska i w sumie poźniej było już coraz gorzej.
    W 15tc wyszło bezwodzie, hipotrofia-rozmiary 3-4tyg do tyłu mimo dobrych przepływów. W 30tc krwiak i odklejenie łożyska.
    Nie mam jeszcze wyników badań łożyska ale wszystko wskazuje na jego winę :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evil czytałam Twoją historię, tzn niektóre wpisy tutaj na belly. A jak dzieciątko, jak się czujecie ? Czy na usg było coś nie tak? (ok, znalazłam Twoj wpis, że było ok) U mnie pappa 0,4 więc większa, aczkolwiek ewidentnie coś jest nie tak. A po tych wynikach zalecił Ci lekarz jakieś leki? Ja dostałam od razu 150mg Acardu, nie wiem czy to wiele zmieni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2019, 22:44

    Wombat lubi tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 0.52 mom i obecnie cukrzyca ciążowa, podejrzenie zd robiłam panoramę teraz 33 tydz ciąży i zatrucie ciążowe ( nie wiem czy to wina pappy ale ciąża pełna emocji

    27a73b5519.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam waleczną córkę :) Jeszcze parę dluuugich tyg nas czeka w szpitalu.
    Na usg na prenatalnych było ok.
    Lekarz nic mi nie przypusał. Ja sama wprowadziłam sobie acard 75 ale to było za mało.
    Teraz po fakcie w wypisie mam wzmiankę że na przyszłe ciąże zlecony acard, progesteron, zrobienie testu na zespół antyfosfolipidowy i zakrzepice.

    Mmalibu Ty masz białko 4razy wyższe od mojego spokojnie! Będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2019, 12:04

    mmalibu lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss kurcze Ty też nie masz łatwo, wiecznie coś..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam spokoju w tej ciąży ale najważniejsze zdrowie dziecka. Mam nadzieje ze jakos to wszystko przetrwam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2019, 23:41

    27a73b5519.png
  • reniad. Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś wyszło niskie białko 0,3429 usg prenatalne super, lekarka zaleciła acard 150 na noc, przyjmuję dalej duphaston.. w poprzednich ciążach miałam nadciśnienie i cukrzycę ale nie robiłam testu pappa..

    reniad.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ