X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niski przyrost bety, czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie?
Odpowiedz

Niski przyrost bety, czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ola25 Autorytet
    Postów: 328 428

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anica a boli Cie brzuch ,
    Piersi ??

    8p3onafaaetblgsa.png


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt9n73aahq30y6.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi mnie bolały cały czas. Mam mdłości. Brzuch zaczął mnie boleć dziś, nawet nie tyle boli ile macica się stawia i twardnieje. Progesteron miałam badany i był w normie. Lekarz twierdzi, że skoro nie ma plamień to nie ma na razie potrzeby luteiny, musimy ustalić czy ciąża będzie rosła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym brała luteina jak ja masz.. nie takie tu historie slyszalam, a niektore skonczyly sie szczesliwie :) takze trzymam kciuki i powodzenia :)

  • ola25 Autorytet
    Postów: 328 428

    Wysłany: 21 maja 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bym radzila Ci brac luteine rano i wieczorem . To Ci nie zaszkodzi a wrecz moze pomoc. Nie wplywa to absolutnie na badania. na bol brzucha wez nospe forte i nogi lekko do gory . Powinno pomoc.

    8p3onafaaetblgsa.png


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt9n73aahq30y6.png[/link]
  • ola25 Autorytet
    Postów: 328 428

    Wysłany: 22 maja 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anica jak sie czujesz????

    8p3onafaaetblgsa.png


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt9n73aahq30y6.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,dziś zaczęłam plamić na brązowo,lekarz każe mi czekać do poniedziałku, chyba, że pojawi się świeża krew, to mam się zgłosić do szpitala. Myślę, że to początek końca. Zbyt wiele spraw się nie zgadza, aby ta ciąża mogła się rozwijać prawidłowo.

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 22 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anica jeszcze nic straconego. Ja zaszłam w ciąże w październiku i ciągle coś było nie tak. Plamienia, za mały przyrost bety. W końcu pod koniec listopada trafiłam do szpitala po silnym krwawieniu. Myślałam, że to poronienie. Do szpitala zgłosiłam się dopiero na drugi dzień rano.
    Teraz jak widzisz po moim suwaczku zbliżam się do końcówki ciąży.
    Głowa do góry, wiem (po sobie) że to nie jest łatwe ale staraj się odganiać od siebie złe myśli.
    Trzymam kciuki :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w związku z tym, że wszystkie sprawy muszę doprowadzać do końca chcę Wam napisać, że to koniec mojej ciąży. W niedzielę trafiłam do szpitala z plamieniami, a wczoraj w nocy poroniłam. Ciąża zatrzymała się na 5t5d, wg OM 8t2d. Udało mi się uniknąć zabiegu. Nie dałam się namówić lekarzom, choć mnie straszyli, że tylko zabieg daje 100% pewność oczyszczenia, że wrócę za kilka dni z krwawieniem itp. Na noc dostałam tabletkę Arthrotec aby oczyścić się do końca. Dziś krwawię bardzo mało, właściwie plamię. Fizycznie jest ok, gorzej z psychiką. Muszę iść do przodu, ale nie jest łatwo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykre, ale trzymaj się i " do przodu"

    Następnym razem będzie OK

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ