X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niski progesteron, ale brak plamienia
Odpowiedz

Niski progesteron, ale brak plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MaryAnn Koleżanka
    Postów: 38 37

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Dziś mija 7 tydzień i 1 dzień mojej ciąży i podczas robienia badań dorzuciłam też progesteron. No i jestem przerażona: wynosi 12,97 ng/ml! Co prawda norma w laboratorium dla I trymestru wynosi 4,73-50,74 ale i tak uważam, że ten wynik jest zdecydowanie za niski, szczególnie że na początku ciąży wynosił 24,49 ng/ml... Jako że wyniki pojawiły się późno na stronie laboratorium, to od razu napisałam maila do mojego lekarza. Jeśli mi przez weekend nie odpisze, to pewnie zwariuję do poniedziałku...
    Myślicie, że jeśli dostanę coś na podniesienie proga w poniedziałek to jeszcze nie będzie za późno? Nie mam żadnych plamień, tylko delikatnie pobolewa mnie podbrzusze jak przed miesiączką. Okropnie się boję :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 23:07

    👶11.01.2019 r. ❤️ ♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz już jakieś info od lekarza?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ