X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niska beta
Odpowiedz

Niska beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 20 lipca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie..... W poniedziałek robiłam bete wynik 67,3 mIU/ml. Dziś powtórzyłam wynik ale niestety w innym laboratorium wynik 111 mIU/ml. Czy nie za wolno rośnie? Zrobiłam też progesteron 28 ng/ml. Zadzwoniłam do jednego ginekologa ale powiedział że trudno to porównać bo jest z 2 różnych laboratoriow, ale żeby się nie martwić i czekać do wizyty która jest na początku sierpnia. Drugi ginekolog powiedział że średnio to wygląda i żeby powtórzyć betę. Ostatnia miesiączka 21 czerwca, owulacja 5 lipca. Myślicie że jest źle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałabyś powtórzyć po 48 h w tym samym laboratorium co dziś. Progesteron jest ok

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 21 lipca 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety mogę powtórzyć badanie dopiero w poniedziałek, laboratorium w niedzielę nieczynne. Czy to że było to w innym laboratorium ma aż takie znaczenie? Czyli dobrze nie jest?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 06:47

  • Malutka28 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej proszę o opinie. Mam cykle 30 dniowe owulacje miałam późną ponieważ 25 dniu. W 31 dniu zrobiłam test wyszła słaba kreska ledwo widoczna w 32 dniu poszłam na betę 8,9 po 48h powtórzyłam jest 15,6. Czy jest to za mało?

    f2w3rjjgw0y67e0r.png
    i81xxzdvyvkqxs2x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ