X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nikt nie jest w stanie mi pomóc:(
Odpowiedz

Nikt nie jest w stanie mi pomóc:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 19 października 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie jest w stanie mi pomóc, nikt mnie nie slucha co mi dolega. Jestem w 26 tygodniu ciazy. super!!! tylko ze od 14 tygodnia ciazy mecze sie . najpierw byl bol biodra pachwiny a skroa uda byla znieczulona, nie moglam stac ani chodzic. neurolog dal mi masc olfen, troche nia smarowalam, moze z 4 razy w sierpniu ale jak nie widzialam efektu to przestalam, potem zrobilo sie gorzej, nic nie boli ale uda nie da sie dotknac, przechdoza prady, klucia, szczypania, palenie, nie mozna juz spac siedziec, chodzic , ani stac. I kazdemu mowie ze nic mnie nie boli tylko mam takie objawy jakby ktos wylewal na mnie wrzatek co minute, bylam u 13 lekarzy, nie wiem czy kwalifikuje sie to do cesarki, nie iem czy tym olfen zelem ktory uzylam ponownie pod koniec wrzesnia z trzy razy na udo bo inaczej bym nie usnela nie zaszkodzilam. a nikt nic nie wie. w internecie ciezko cokolwiek znalezc konkretnego na temat olfenu zel.

    Zaluje ze go uzylam, ginekolog wtedy pozwoli, teraz juz powiedzial ze nie. niepotrzebnie bralam ta masc. myslam ze posmaruje pare razy i przejdzie, a tutaj sie ogorszylo. lekarze dla mnie sa tepi, nic nie wiedza

  • aanulkaa Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 19 października 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamana, ja identyczne objawy miałam po operacji kręgosłupa. Miałam uszkodzony bodajże nerw udowy i objawy identyczne jak Twoje. Być może Twoje maleństwo uciska Ci ten nerw i stąd te dolegliwości.

  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 19 października 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak pomyslalam ze uciska, teraz jest duze wiec to mozliwe ale wczesniej jak bylam w 14 tygodniu to dziecko bylo malutkie jeszcze w brzuchu... ja mam nerw udowy ale tez podobno nerw skorny boczny. nie wiem czy to moze byc wskazanie do cc?

  • aanulkaa Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 19 października 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to pytanie, to pewnie może odpowiedzieć Ci tylko lekarz ginekolog ewentualnie ortopeda:-( Współczuje Ci ogromnie, ponieważ doskonale wiem jakie to okropne uczucie z tym udem. Mi niestety też nikt nie mógł wtedy pomóc. Wszyscy rozkładali ręce i tylko mówili, że z czasem powinno przejść.

  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 19 października 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie ginekolog tez nic nie wie. oglolnie to czuje sie jakbym otaczala sie banda debili

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamana ja mam takie objawy b.czesto i bez ciazy gdyz mam chory ogolnie kregoslupdo tego juz po jednej operacji jestem ale w odcinku szyjnym.
    Lekarze zwykle gdy nie ma innych przeciwskazan pilecaja porod SN a decyzja czy lepiej CC w sytuacji gdy nie ma innych problemow zdrowotnych moze byc podjeta nawet w dniu porodu. Zwykle to co Ty opisujesz nie jest przeciwskaxaniem do porodu naturalnego ale ja bym udala sie do anestezjologa z opisem rtg czy rezonansu kregoslupa z przed ciazy i spytala czy taki przypadek jest wskazaniem do CC ale tez czy wogole moga np zrobic znieczulenie w kregoslup.
    Ja rodzilam przez CC ale przez to ze mam inne problemy zdrowotne a znam kobiety z chorymi kregoslupami co rodzily naturalnie. Mysle ze to Ty tez musisz porozmawiac z ginekologiem prowadzacym ciaze jak On to wszystko widzi a druga sprawa to Ty tez musisz sama poobserwowac siebie czy dasz rade z bolem porodowym oraz czy dasz rade przec itd i o tym powiedziec lekarzowi prowadzacemu.
    Mi wogole na ciaze wyraxal miedzyinnymi zgode neurochirurg ktory operowal mnie no i zna stan mojego kregoslupa.

  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 19 października 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ginekolog powiedzial ze on by zrobil sn ale chce jeszcze opini neurologa lub ortopedy . jezeli chodzi o anestezjologa to nie mam kogo takeigo zeby spytac a po szpitalah nie mam sily chodzic. mi neurochirurg kazal w ciazy zrobic rpzeswietlenie kregoslupa bo on nic nie zrobi. kretyn..... jesli chodzi o badanie kregoslupa to przeswietlany mialam raz w zyciu jakies 6 lat temu tak po prostu aby sprawdzic. przed ciaza w zyciu nic mnie nie bolalo

  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 19 października 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy neurolog dal masc olfen zel, stosowalam kilka razy co teraz zaluje, mam nadzieje ze nie zaszkodzila mi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neurochururg nic nie podpowiedzial odnosnie porodu?
    Odnosnie bolu to w poczatkowym etapie uciskac moze rosnaca macica oraz rozciagaja sie wiezadla. Niestety duxo tez zalezy od progu bolu jaki kazdy z nas ma.
    Olfen masc zwlaszcza jezeli wzielas kilka razy tylko u w 2 trymestrze nue zaszkodzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ