BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Niewydolność cieśniowo-szyjkowa
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Aasha
Autorytet
613

Wysłany: 30 września, 15:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Kasia, może moja historia Cię pocieszy. Ja w ciąży z najstarsza córka trafiłam do szpitala w 17tc bo kłuło mnie w podbrzuszu, okazało się ze szyjka jest turbo krótka, jakaś bakteria wyszła w posiewie z szyjki, dostałam antybiotyk, ale szyjka skróciła się praktycznie do zera i założyli mi krążek bez kontrolnego posiewu. Potem leżałam plackiem do 37tc, nawet jadłam na leżąco. Okropny stres, skurcze, masakra . Do tego doszło nadciśnienie. Urodziłam 38+2. Głowa do góry, załóża krążek i opanują sytuacje. Ja w 2 ciąży miałam założony profilaktycznie w 17tc. Teraz jestem w 3 ciąży , 17tc, szuka 3,5 cm, pewnie założymy za miesiąc :)

akeu43r8y52gvtw7.png

ex2bio4p7ak0n2wo.png

Alicja27
Autorytet
199

Wysłany: 30 września, 22:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Też leżę plackiem jem na leżąco wstaję tylko do wc nawet mąż mnie kąpie tak bardzo chce dotrzymać tej ciąży pessar mam założony ale mimo to szyjka się skróciła dlatego dla zdrowia psychicznego nie chciałabym wiedzieć ile ma tylko czy krążek daje rade. Jak aplikuje luteine i krążka nie czuje ro sobie wmawiam że jest dobrze dzień za dniem leci psychicznie już lepiej u mnie

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)