X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niewydolność cieśniowo-szyjkowa
Odpowiedz

Niewydolność cieśniowo-szyjkowa

Oceń ten wątek:
  • Aasha Autorytet
    Postów: 1204 904

    Wysłany: 30 września 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kasia, może moja historia Cię pocieszy. Ja w ciąży z najstarsza córka trafiłam do szpitala w 17tc bo kłuło mnie w podbrzuszu, okazało się ze szyjka jest turbo krótka, jakaś bakteria wyszła w posiewie z szyjki, dostałam antybiotyk, ale szyjka skróciła się praktycznie do zera i założyli mi krążek bez kontrolnego posiewu. Potem leżałam plackiem do 37tc, nawet jadłam na leżąco. Okropny stres, skurcze, masakra . Do tego doszło nadciśnienie. Urodziłam 38+2. Głowa do góry, załóża krążek i opanują sytuacje. Ja w 2 ciąży miałam założony profilaktycznie w 17tc. Teraz jestem w 3 ciąży , 17tc, szuka 3,5 cm, pewnie założymy za miesiąc :)

    akeu43r8y52gvtw7.png

    ex2bio4p7ak0n2wo.png
  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 30 września 2022, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też leżę plackiem jem na leżąco wstaję tylko do wc nawet mąż mnie kąpie tak bardzo chce dotrzymać tej ciąży pessar mam założony ale mimo to szyjka się skróciła dlatego dla zdrowia psychicznego nie chciałabym wiedzieć ile ma tylko czy krążek daje rade. Jak aplikuje luteine i krążka nie czuje ro sobie wmawiam że jest dobrze dzień za dniem leci psychicznie już lepiej u mnie

‹‹ 238 239 240 241 242
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ