X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nieprawidlowe przeplywy w tetnicach macicznych
Odpowiedz

Nieprawidlowe przeplywy w tetnicach macicznych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dalinka Koleżanka
    Postów: 85 8

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem po polowkowym 20t1d okazalo sie w badaniu ze sa nieprawidlowe przeplywy w tetnicach macicznych PI P 1,73, PI L 1,28 jestem mega zaniepokojona ze z moim dzidziusiem moze byc cos nie tak. Lekarz prowadzacy chce wprowadzic heparyne drobnoczasteczkowa ale czy to ma sens w 20tc?

    Prosze o wypowiedz dziewczyn, ktore tez mialy z tym problem? Czy te przeplywy po heparynie moga sie polepszyc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 19:09

    c55f3e3kgczaomnj.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nikt Ci nie odpowiedział. U mnie notch w obu tetnicach, w jednej powyżej 3! Biorę od początku acard ale chce poprosić lekarza o zastrzyki. Dodatkowo mam krwiaka od miesiąca który nie chce się wchłonąć

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wracam do tematu ja w 13 tyg mialam stwierdzone złe przepływy w tetnicach macicznych zalecany byl Acard 150 mg. kolejne badanie w 20 tyg.

    Chciałam sie zapytac co u Was, jak dzieci? prosze o odpowiedz

  • Migotka83 Autorytet
    Postów: 558 267

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja mam w obu tetnicach ponad 2,kazali tylki acard 75 brac... Ponoc heparyny juz sie nie daje na to. Nie wiem. Ale u mnie hipotrofia spora wiec nie wiem co to bedzie :-(

    Sovi lubi tę wiadomość

    Aniołki 8tc 2016 i 6tc 2017
    Kochana Kruszynka - hipotrofia 2019
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka83 wrote:
    Hej! Ja mam w obu tetnicach ponad 2,kazali tylki acard 75 brac... Ponoc heparyny juz sie nie daje na to. Nie wiem. Ale u mnie hipotrofia spora wiec nie wiem co to bedzie :-(

    W ktorym jestes tygodniu? Ja mam PI 2,1, na badaniu mowil, ze tylko przez jedna tetnice mu sie nie podoba przeplyw, bo jest " zębaty" druga byla OK.

    Jakie masz ryzyko hipotrofi? ja 1:170......a preeklampsii 1:37

    Kilka dziewczyn na forum bierze heparyne......Jutro mam kontrole po miesiacu, zobaczymy.....

  • Migotka83 Autorytet
    Postów: 558 267

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 26tc.Nie wyliczali mi ryzyk tylko powiedzieli ze hipotrofia z dysproporcja kosci dlugich. W piatek ide na usg jak wogole ze stresu dozyje :-(

    Aniołki 8tc 2016 i 6tc 2017
    Kochana Kruszynka - hipotrofia 2019
  • Migotka83 Autorytet
    Postów: 558 267

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, i jak po kontroli?
    Byłam dziś na usg i potwierdzono iugr/sga z dysproporcją kończyn :-( czy to przez te opory? Nie wiadomo. U mnie jest duże ryzyko zespolu downa. Heparyna ponoc juz tu nic nie da więc nie dostałam.

    Aniołki 8tc 2016 i 6tc 2017
    Kochana Kruszynka - hipotrofia 2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ