BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > niepokojący problem tuż po in vitro
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

MarcelinaM
Nowa
0

Wysłany: 15 marca, 10:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny, poradźcie mi coś jeśli potraficie, będę wdzięczna...Postaram się opisać problem najkrócej jak się da.
Jestem 17 dni po transferze dwóch 3 -dniowych zarodków. Dokładnie 14 dni po transferze zrobiłam b hcg - wynik 71,31, 24 godziny później wynik 64,49. Badania były robione w różnych laboratoriach (może to błąd). Każde z tych laboratoriów ma swoje inne kryteria. Według tego ostatniego wyniku, patrząc na ich skalę powinnam być w 2-3 tygodniu ciąży, tymczasem ja zaczynam już 5 tydzień. Tymczasem sugerując się "widełkami" pierwszego laboratorium to mimo iż wynik badania jest niski to załapałam się na 4-5 tydzień. Szczerze powiedziawszy - zgłupiałam. Tak czy siak, biorąc pod uwagę tylko wartość - beta nie urosła. Mało tego, wczoraj okazało się że pęcherzyk ciążowy jest niewidoczny. Lekarz powiedział, że może jeszcze go nie widać, ale czy to możliwe na początku 5 tygodnia? Sugerował by powtórzyć betę za 24 h najlepiej w obydwu laboratoriach. Dodam, że nie mam żadnych krwawień, przyjmuję leki zgodnie z zaleceniami kliniki w której robiłam invitro, od czasu do czasu pojawia się niewielki ból w podbrzuszu, ale mija. Może którejś z was przychodzi do głowy co się ze mną dzieje? Dziękuję za każdą opinię.

k878
Autorytet
789

Wysłany: 15 marca, 10:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Marcelina, zaufałaby lekarzowi, może jeszcze nie widać. Zrobienie bety po 24h da odpowiedz co się dzieje. Ból w podbrzuszu to częsty objaw wczesnej ciazy. 3mam kciuki żeby wszystko było Ok.

Córeczka 12.2017 <3

0d1y43r8mbsv3w3o.png

MarcelinaM
Nowa
0

Wysłany: 15 marca, 11:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziękuję, obawiam się najgorszego, bo ta beta jest niziutka, ale jakaś iskierka nadziei jednak ciągle się tli...

Leira
Autorytet
973

Wysłany: 15 marca, 11:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
MarcelinaM napisała:
Dziękuję, obawiam się najgorszego, bo ta beta jest niziutka, ale jakaś iskierka nadziei jednak ciągle się tli...

To zbadaj betę w tym samym laboratorium, w odstępie 48h i wtedy będzie można coś wnioskować. Wyników z dwóch różnych labów bym nie porównywała, bo to nie jest miarodajne.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

MarcelinaM
Nowa
0

Wysłany: 15 marca, 11:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak właśnie zrobię, niestety chyba dopiero w poniedziałek będę mogła powtórzyć badanie bo niefortunnie wypadło, że jutro jest sobota i laboratorium zamknięte :(

Bardzo Wam dziękuję :)

MarcelinaM
Nowa
0

Wysłany: 18 marca, 12:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kontynuując mój wątek proszę powiedzcie kochane co o tym sądzicie:

Wyniki beta hcg:

14.03 64,49
18.03 124,46

Chyba nie wygląda to dobrze :(
Jestem kłębkiem nerwów

Leira
Autorytet
973

Wysłany: 18 marca, 15:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zrób jeszcze raz 20.03. Tendencja jest rosnąca, a spadek i dalej słaby przyrost może oznaczać, że jedno jajo przetrwało, a drugie nie. Jeśli taka hipoteza byłaby prawdziwa to przyrost powinien się rozkręcać w czasie.

Wiadomość wyedytowana przez autora 18 marca, 15:57

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

k878
Autorytet
789

Wysłany: 18 marca, 20:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moim zdaniem wszystko super, rośnie czyli jest ok. Jest jeszcze zakres błędu i przypadek ze przyjął się jeden a drugi nie. Kiedy idziesz na usg?

Córeczka 12.2017 <3

0d1y43r8mbsv3w3o.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)