X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nie zbijamy prolaktyny?
Odpowiedz

Nie zbijamy prolaktyny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Jestem po trzecim poronieniu. Już po pierwszej stracie lekarz zlecił mi część wyników i kazał brać się do dzieła. Teraz jestem w trakcie badań już bardzo szczegółowych i jak na razie wyszła mi dwukrotnie podwyższona PRL. Mój gin. stwierdził, że to nie od tego są te poronienia i kazał czekać na resztę wyników. Chodzę do dobrego specjalisty, ale mimo wszystko niepokoję się. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 18:47

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • Marzus Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysoki poziom prolaktyny może utrudniać zajście w ciążę, a za poronienia często odpowiada niski poziom progesteronu. Skoro to dobry lekarz to mu zaufaj i zobaczysz jak wyjdą pozostałe wyniki (pewnie już je masz).

  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż progesteron mam książkowy, estradiol też. Coraz bardziej skłaniam się ku myśli, że jednak przyczyną poronień może być PRL.
    Po pierwsze zaburzyła mi wydzielanie LH (mam na krawędzi dolnej normy) choć owul. są.
    Po drugie stosunek LH i FSH był na poziomie 0,34, więc o wiele za niski.
    Wyczytałam też, że przy niższej prolaktynie jajeczka są lepiej wykształcone.
    Wymusiłam w końcu na lekarzu Bromocorn. Biorę 1 tabl. na noc. Po miesiącu prolaktyna na właściwym poziomie,LH pięknie podskoczyło, a stosunek to teraz o,7.
    Czas pokaże czy miałam rację

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 22:42

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • Ancia77 Autorytet
    Postów: 305 196

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj sobie poziom hormonu tarczycy tsh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 14:27

    iv092n0amkzp6vtf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ