X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nie widać zarodka
Odpowiedz

Nie widać zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Porzeczka17 Przyjaciółka
    Postów: 109 163

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w którym tygodniu ciąży był u Was widoczny zarodek? Ja w 5 tygodniu +4dni byłam dziś u gina i widać było tylko 4mm pęcherzyk. Podobno za mały jak na ten tydzień ciąży i mam poczekać. Napiszcie jak to było u Was bo zwariuję chyba z tej niepewności

    3jgxugpjhdl3x81v.png

    Aniołek 2015
    Leon 21.07.2016 ❤
    Aniołek 2018
    Aniołek 2018
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 tydzien to bardzo wcześnie na usg. Mojego malucha było widać w ósmym. Specjalnie nie szłam wcześniej, żeby się w razie czego nie denerwować:) Zarodek ma jeszcze masę czasu, żeby się pojawić, nie martw się:)

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • morelova Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam pierwszy raz z ciążą u gina w 6 tygodniu i też nie było widać zarodka, jedynie pęcherzyk żółtkowy. Zarodek ukazał się na wizycie tydzień później, czyli w 7 tygodniu. Także nie martw się, daj mu czas ;)

    mhsv9vvj48ygr4l9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ