X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje nerwy w ciazy i placz
Odpowiedz

nerwy w ciazy i placz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • prezprez Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co sie dzieje a nie chce zaszkodzic dziecku. od jakich dwoch tygodni dziwnie sie czuje. Dwa razy poklocilam sie z rodzina, naprawde nie chcialam sie denerwowac ale bardzo latwo mnie wyprowadzic z rownowagi. troche lzy polecialy, ale potem akrecalam sie ze tym placzem zaszkodzilam dziecku i tymi nerwami wiec bylam znowu zdenerwowana i troche zczelam plkac na wieczor ze zaszkdozilam dziecku. ja tego nie potrafie zachamowac, zwlaszcza tych lez, bardzo zrobilam sie placzliwa.

    wszedzie pisza ze stres szodzi dziecku, ze moze byc :
    niedotlenione
    ze moze lozysko sie odkleic
    ze jeszcze wiele innych rzeczy

    wiec jaki to jest stres? czy ktoras z was tez byla nerwusem w ciazy a dziecko urodzilo sie o czasie i jest ok?

    Bylo pare sytuacji w ktorj no wybuchlam, moze niepotrzebne byly niektore sytuacje ale hormony mi bardzo buzowaly i to nie w 1 trymestrze tylko w drugim i teraz w trzecim.

    prosze o informacje bo po czytaniu na internecie artykulow o skutkach stresu glowa boli

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę Cię nie spamuj tylu wątków takimi samymi postami. Jeśli napiszesz milion postów, a ktoś odpisze Ci w jednym to go nie odnajdziesz, a dodawanie wątków pt. "czy ktoś tu żyje i odpisuje?" to jest zaśmiecanie forum. Usuń zbędne wątki, zostaw jeden, opisz w nim wszystko, a z pewnością będziesz mieć dużo odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • prezprez Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakos do tej pory nie widze odpowiedzi. za to duzo osob poglebia sie w swoich zalach

  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prezprez zerknęłam na Twoje ostatnie posty i z tego co widzę, jesteś kimś kto pisał tu już jakieś 2/3 miesiące temu, tylko pod innym nickiem i tak samo się rzucał oczekując odpowiedzi "na już". Radzę nauczyć się odrobiny cierpliwości, poczytać różne wątki, bo odpowiedzi na Twoje pytania już dawno są tutaj na forum.

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezpez, widzę że bardzo roszczeniowo podchodzisz do ludzi. Na Twoje dość chaotyczne posty odpowiedzi maja być natychmiast, a problemy innych ludzi (tak naprawdę dużo poważniejsze niż Twoje) to tylko zwykłe żale? Tylko spokój Cię uratuje

    gann3e3k131pma53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezprez, permanentny stres nie jest dobry dla dziecka. Każdemu zdarza się od czasu do czasu wybuchnąć, popłakać, ciężko być oazą spokoju przez 9 miesięcy. Trzeba jednak trzymać rękę na pulsie i pilnować żeby nie wpaść w błędne koło.

  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 22 listopada 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to chyba jest to Twoja pierwsza ciąża :)
    Nie martw się, jak się już ma dziecko to dopiero się człowiek denerwuje codziennie...
    Nerwy, presja w pracy, obowiazki, złe samopoczucie, którego starsze dziecko nie zrozumie - to codzienność :)
    Dodatkowo 5w pierwszej ciąży do pocz 8 mca byłam sama (mąż był za granicą), wymiotowałam duzo i pracowałam!
    A córka wyszła wybitnie inteligentna i kochana
    Wrzuć na luz i nie stresuj się, ze się stresujesz :) naprawdę mało kto ma dziś bezstresowe życie, chyba że nic nie robi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 17:16

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma urodziła 4 dzieci z silną nerwica, pracując w stresie do 8msc ciąży i dzieciom nic nie jest, także wyluzuj :)

    f2wl20mmurgifll8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ