BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Nerwica, lęki w ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Emisia
Autorytet
133

Wysłany: 16 sierpnia, 13:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
nitek wrote:
A to sądzisz, że jednak mogła podróż zaszkodzić?
Maz nie rozumie co się dzieje, wg niego mam przestać myśleć i to rozwiąże sprawe

Hej Nitek, niestety doskonale Cię rozumiem. Ja jestem po 2 poronieniach i bardzo się wszystkim przejmowałam. Tydzień od ostatniej wizyty było okej ale później stres i nerwy, nie mówiąc już o jakiś objawach lub ich braku - szukania na siłę. Od ok 16tc zaczęłam czuć ruchy i to mnie najbardziej uspakaja.
Podróż na pewno nie zaszkodzi. Ja pamietam jak przy pierwszej ciazy się obwiniałam, że to wyjazd w góry i zmian ciśnienia/podróż spowodowała to wszystko, ale konsultowałam to z kilkoma lekarzami i to jest nieprawda.

2 Aniołki (*)(*) - 4-5 tc - zawsze w naszych sercach ♥️♥️
Dziewczynka 🌷🌷🌷
3jgxs65gab6xqyxe.png

Emisia
Autorytet
133

Wysłany: 16 sierpnia, 13:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
xgirl wrote:
Ehhh teraz to brzmi smiesznie ale jak bylam w ciazy to serio sie strasznie sralam o to wszystko.. Nitek nie wiem co Ci doradzic jescze poza psychologiem.. jakbym wiedziala co robic to sama bym sobei w ciazy pomogla ale niestety tylko lezalam i wegetowalam czekajac na koniec.
A teraz jak jest Dzidzia z Wami to jest trochę lepiej? Już się tak nie martwisz? Mam nadzieje, ze to przechodzi....

Dziewczynka 🌷🌷🌷
3jgxs65gab6xqyxe.png

xgirl
Autorytet
1520

Wysłany: 16 sierpnia, 16:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nitek no tak nie myslec o tym.. to tak samo jak osobie w depresji ppowiedziec zeby wziela sie w garsc.. bo to takie latwe jest ehh :/
Z facetami ciezko czasem w takich sprawach bo oni nie przezywaja tego tak jak my. To moze jakas kolezanka? Albo to forum :) Mi bardzo pomagalo jak mnie dziewczyny z watku podnosily na duchu jak im pisalam niemal dzien w dzien moje gorzkie zale..

Emisia jest lepiej bez porownania! Ta ciagla panika jak reka odjal. Moze poczatkowo obawa zeby sie dziecko nie zawinelo gdzies w koc czy nie zakrztusilo mlekiem ale juz jest ok :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 16 sierpnia, 16:16

201906274972.png
27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g

Emisia
Autorytet
133

Wysłany: 16 sierpnia, 18:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
xgirl wrote:
Nitek no tak nie myslec o tym.. to tak samo jak osobie w depresji ppowiedziec zeby wziela sie w garsc.. bo to takie latwe jest ehh :/
Z facetami ciezko czasem w takich sprawach bo oni nie przezywaja tego tak jak my. To moze jakas kolezanka? Albo to forum :) Mi bardzo pomagalo jak mnie dziewczyny z watku podnosily na duchu jak im pisalam niemal dzien w dzien moje gorzkie zale..

Emisia jest lepiej bez porownania! Ta ciagla panika jak reka odjal. Moze poczatkowo obawa zeby sie dziecko nie zawinelo gdzies w koc czy nie zakrztusilo mlekiem ale juz jest ok :)
No to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na Kruszynkę i już jak się narodzi być dla niej silna - zmartwienia powiedzieć bye😉

Dziewczynka 🌷🌷🌷
3jgxs65gab6xqyxe.png

nitek
Znajoma
1

Wysłany: 16 sierpnia, 19:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Spanikowalam i pojechałam na IP do miasta, w którym obecnie jestem. Serduszko bije, ale.. W porównaniu do usg z wtorku zarodek urósł o 1 mm

:( :( :(

Emisia
Autorytet
133

Wysłany: 16 sierpnia, 20:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
nitek wrote:
Spanikowalam i pojechałam na IP do miasta, w którym obecnie jestem. Serduszko bije, ale.. W porównaniu do usg z wtorku zarodek urósł o 1 mm

:( :( :(

A ile mierzy na dzisiaj? Co powiedział lekarz na IP?

Dziewczynka 🌷🌷🌷
3jgxs65gab6xqyxe.png

nitek
Znajoma
1

Wysłany: 16 sierpnia, 20:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
8 mm
Że pewnie inny sprzęt i inna osoba od pomiarow

Emisia
Autorytet
133

Wysłany: 16 sierpnia, 20:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
nitek wrote:
8 mm
Że pewnie inny sprzęt i inna osoba od pomiarow

I tego się trzymaj. Ciąża jest bardzo młoda, ale najważniejsze że serduszko bije. Długość jak na 7 tc tez jest w normie. A kiedy będziesz mogła pojsc do tego lekarza, który robił poprzedni pomiar?

Dziewczynka 🌷🌷🌷
3jgxs65gab6xqyxe.png

nitek
Znajoma
1

Wysłany: 16 sierpnia, 20:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wizytę mam na piątek, ale może mnie przyjmie wcześniej... Mam wrażenie, że robię przed nim z siebie idiotke

Emisia
Autorytet
133

Wysłany: 16 sierpnia, 20:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
nitek wrote:
Wizytę mam na piątek, ale może mnie przyjmie wcześniej... Mam wrażenie, że robię przed nim z siebie idiotke
Oj to mało razy ja przed swoim. Mój mi powiedział, że on to rozumie i ciagle ma z takim zachowaniem czytaj przewrażliwieniem do czynienia - pewnie i podobnego jest zdania Twój. Najważniejszy jest Dzidziuś i Twój spokój.

Dziewczynka 🌷🌷🌷
3jgxs65gab6xqyxe.png

nitek
Znajoma
1

Wysłany: 16 sierpnia, 21:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pojechałam by się uspokoić a jeszcze bardziej tym brakiem przyrostu się zeztresowalam. Powinien miec centymetr

Emisia
Autorytet
133

Wysłany: 16 sierpnia, 21:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
nitek wrote:
Pojechałam by się uspokoić a jeszcze bardziej tym brakiem przyrostu się zeztresowalam. Powinien miec centymetr
A w którym dokładnie tygodniu i dniu jesteś?

Dziewczynka 🌷🌷🌷
3jgxs65gab6xqyxe.png

nitek
Znajoma
1

Wysłany: 16 sierpnia, 21:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
7t1d

Emisia
Autorytet
133

Wysłany: 16 sierpnia, 22:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
nitek wrote:
7t1d
Wierze, że będzie dobrze! Każda ciąża jest inna i inaczej się rozwija. Musisz wierzyć, że Tobie tez może się udać i z Dzidzią będzie okej - dlaczego ma być źle? - zawsze sobie to powtarzam w chwilach zwątpienia. Trzymam kciuki za przyspieszenie wizyty.

Dziewczynka 🌷🌷🌷
3jgxs65gab6xqyxe.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)