X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nerwica, lęki w ciąży
Odpowiedz

Nerwica, lęki w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitek wrote:
    A to sądzisz, że jednak mogła podróż zaszkodzić?
    Maz nie rozumie co się dzieje, wg niego mam przestać myśleć i to rozwiąże sprawe

    Hej Nitek, niestety doskonale Cię rozumiem. Ja jestem po 2 poronieniach i bardzo się wszystkim przejmowałam. Tydzień od ostatniej wizyty było okej ale później stres i nerwy, nie mówiąc już o jakiś objawach lub ich braku - szukania na siłę. Od ok 16tc zaczęłam czuć ruchy i to mnie najbardziej uspakaja.
    Podróż na pewno nie zaszkodzi. Ja pamietam jak przy pierwszej ciazy się obwiniałam, że to wyjazd w góry i zmian ciśnienia/podróż spowodowała to wszystko, ale konsultowałam to z kilkoma lekarzami i to jest nieprawda.

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ehhh teraz to brzmi smiesznie ale jak bylam w ciazy to serio sie strasznie sralam o to wszystko.. Nitek nie wiem co Ci doradzic jescze poza psychologiem.. jakbym wiedziala co robic to sama bym sobei w ciazy pomogla ale niestety tylko lezalam i wegetowalam czekajac na koniec.
    A teraz jak jest Dzidzia z Wami to jest trochę lepiej? Już się tak nie martwisz? Mam nadzieje, ze to przechodzi....

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitek no tak nie myslec o tym.. to tak samo jak osobie w depresji ppowiedziec zeby wziela sie w garsc.. bo to takie latwe jest ehh :/
    Z facetami ciezko czasem w takich sprawach bo oni nie przezywaja tego tak jak my. To moze jakas kolezanka? Albo to forum :) Mi bardzo pomagalo jak mnie dziewczyny z watku podnosily na duchu jak im pisalam niemal dzien w dzien moje gorzkie zale..

    Emisia jest lepiej bez porownania! Ta ciagla panika jak reka odjal. Moze poczatkowo obawa zeby sie dziecko nie zawinelo gdzies w koc czy nie zakrztusilo mlekiem ale juz jest ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2019, 16:16

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Nitek no tak nie myslec o tym.. to tak samo jak osobie w depresji ppowiedziec zeby wziela sie w garsc.. bo to takie latwe jest ehh :/
    Z facetami ciezko czasem w takich sprawach bo oni nie przezywaja tego tak jak my. To moze jakas kolezanka? Albo to forum :) Mi bardzo pomagalo jak mnie dziewczyny z watku podnosily na duchu jak im pisalam niemal dzien w dzien moje gorzkie zale..

    Emisia jest lepiej bez porownania! Ta ciagla panika jak reka odjal. Moze poczatkowo obawa zeby sie dziecko nie zawinelo gdzies w koc czy nie zakrztusilo mlekiem ale juz jest ok :)
    No to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na Kruszynkę i już jak się narodzi być dla niej silna - zmartwienia powiedzieć bye😉

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • nitek Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spanikowalam i pojechałam na IP do miasta, w którym obecnie jestem. Serduszko bije, ale.. W porównaniu do usg z wtorku zarodek urósł o 1 mm

    :( :( :(

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitek wrote:
    Spanikowalam i pojechałam na IP do miasta, w którym obecnie jestem. Serduszko bije, ale.. W porównaniu do usg z wtorku zarodek urósł o 1 mm

    :( :( :(

    A ile mierzy na dzisiaj? Co powiedział lekarz na IP?

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • nitek Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 mm
    Że pewnie inny sprzęt i inna osoba od pomiarow

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitek wrote:
    8 mm
    Że pewnie inny sprzęt i inna osoba od pomiarow

    I tego się trzymaj. Ciąża jest bardzo młoda, ale najważniejsze że serduszko bije. Długość jak na 7 tc tez jest w normie. A kiedy będziesz mogła pojsc do tego lekarza, który robił poprzedni pomiar?

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • nitek Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam na piątek, ale może mnie przyjmie wcześniej... Mam wrażenie, że robię przed nim z siebie idiotke

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitek wrote:
    Wizytę mam na piątek, ale może mnie przyjmie wcześniej... Mam wrażenie, że robię przed nim z siebie idiotke
    Oj to mało razy ja przed swoim. Mój mi powiedział, że on to rozumie i ciagle ma z takim zachowaniem czytaj przewrażliwieniem do czynienia - pewnie i podobnego jest zdania Twój. Najważniejszy jest Dzidziuś i Twój spokój.

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • nitek Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechałam by się uspokoić a jeszcze bardziej tym brakiem przyrostu się zeztresowalam. Powinien miec centymetr

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitek wrote:
    Pojechałam by się uspokoić a jeszcze bardziej tym brakiem przyrostu się zeztresowalam. Powinien miec centymetr
    A w którym dokładnie tygodniu i dniu jesteś?

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • nitek Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7t1d

  • Emisia Autorytet
    Postów: 292 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitek wrote:
    7t1d
    Wierze, że będzie dobrze! Każda ciąża jest inna i inaczej się rozwija. Musisz wierzyć, że Tobie tez może się udać i z Dzidzią będzie okej - dlaczego ma być źle? - zawsze sobie to powtarzam w chwilach zwątpienia. Trzymam kciuki za przyspieszenie wizyty.

    2 Aniołki (*)(*) - zawsze w naszych sercach ♥️
    Dziewczynka 🌷🌷🌷
    3jvzvcqgwpeazvhq.png
  • Gosia33333 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: Dzisiaj, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitek wrote:
    Dziewczyny, potrzebuję pomocy bo już nie wiem co robic. Od początku ciąży wszystkim bardzo się przejmuje, do tego stopnia, że nie umiem no funkcjonować. Mój dzisiejszy problem to fakt, że wczoraj przejechalisny 250 km autem i boję się, że wstrząsy coś mogły zrobić dziecku...

    Czy z dzidziusiem po urodzeniu wszystko ok? Jak się czujesz po porodzie? Bo ja mam podobne lęki i jeszcze się nakręcam że moje lęki i bezsenność uszkodzą dziecko. Oszaleje jak tak dalej pójdzie a to 5 tydzień.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ