X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nerki 21tc
Odpowiedz

Nerki 21tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 23 listopada 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, obudził mnie dzisiaj w nocy bol z prawej strony krzyza, tak jakby nerka, a pobolewa od kilku dni, ale myślałam wcześniej, ze to kregoslup od ciągłego spania na boku. Udało mi się zasnąć, teraz dalej kluje ale juz nie tak mocno. W 21tc można już mieć problemy z tym związane? W poniedziałek mam kolejne usg, myślicie że lekarz może przy okazji zobaczyć czy z nerkami nic się nie dzieje? Nie chce póki co panikowac. A i jakiś czas temu myślałam, że sacza mi się wody, kupiłam testy w aptece po których stwierdziłam, że to mocz. W srode na usg wyszło, że szyjka się nie skraca i ilosc wod jest prawidłowa, więc to na pewno nie to.

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 23 listopada 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobne objawy też w 20-21tc plus dreszcze jak przy gorączce. Lekarz internista (na wakacjach) stwierdził infekcję chyba dróg moczowych, dał antybiotyk i przeszło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 23:24

    Inesja lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ