X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nerka podkowiasta
Odpowiedz

Nerka podkowiasta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :) Poszukuję mam/ kobiet w ciąży, które spotkały się z problemem wady nerek jaką jest nerka podkowiasta ( zrośnięcie nerek). Kilka lat temu na wizycie kontrolnej lekarz powiedział mi, że jak kobieta nie wie,że ma nerkę podkowiastą to w ciąży się dowie. Aktualnie jestem w 13 tygodniu...Wiem, że grozi to różnymi komplikacjami, ale nie znam nikogo kto przeszedłby ciążę z tą wadą. Nie wiem czego się spodziewać i martwię się na zapas...Może któraś z Was może mi coś więcej powiedzieć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam tylko tyle, że to dość częsta wada i że ludzie z nią żyją wcale o niej nie wiedząc, więc mam nadzieję, że nie jest to coś groźnego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ma Pani rację często tak jest. Niestety w moim przypadku wiąże się to z częstymi infekcjami dodatkowo wiem, że z czasem dziecko zaczyna naciskać na część połączenia nerek- przygniata do kręgosłupa co może być bolesne i co ważniejsze powodować zastoje i nadciśnienie. Zastanawiam się czy jest tak zawsze i jakie niesie zagrożenie dla dziecka...dziękuję za pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, darujmy sobie tę "Panią" ;-)
    Niestety, wcale nie pomogłam, ot dorzuciłam 3 grosze. Trzymam kciuki za Ciebie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczą się chęci:) Powodzenia i Tobie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ