X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje naro s l przy odbycie pomocy .
Odpowiedz

naro s l przy odbycie pomocy .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któraś z was zauważyła narodu przy odbycie blisko pochwy? Na samym pocxdtku początku była mała kostka na którą nie zwracałam uwagi ale teraz to już boli nawet jak siedzę albo coś się ociera. . Widać było na tym jakby małe krostki które chyba perły i poleciała z nich ropa z krwią ,? Bo miałam na bieliźnie . Jestem w 27 tyg ciąży. Wizytę mam w następny wtorek . Czy któraś z was miała taki problem? proszę o pomoc..

    monisia881
  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to nie jest hemoroid? Często występuje podczas ciąży, może boleć i może być krwawy ślad na bieliźnie.

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojecia .. teraz jak pojde do gin to mu powiem ze cos jest i niech sprawdzi ciekawe co on stwierdzi.. a ty spotkalas sie osobiscie z takims czyms?

    monisia881
  • Ancia77 Autorytet
    Postów: 305 196

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest hemoroid też takie dziadostwo miałam brałam cyclo3forte i maść i trochę pomogło ale najgorzej było po porodzie

    iv092n0amkzp6vtf.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancia dzieki za wypowiedz .. tez pierwszy raz w zyciu cos takiego mi wyskoczylo .. a normalnie rodzilas czy mialas przez ten hemoroid zalezoce cesarskie ciecie?
    ja to nie wiem normalnie mam nadzieje ze ja cos dostane tez i to cholerstwo mi zniknie

    monisia881
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ