X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje naciagniecie brzucha w ciazy
Odpowiedz

naciagniecie brzucha w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 11 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdzie nie moge znalezc informacji czy cos moze stac sie dziecku lub łożysku które jest umiejscowione na tylnej scianie jesli naciagne sobie brzuch . Otóż wczoraj byłam na usg ortopedycznym uda które od jakiegos czasu nie daje mi zyc. ja jestem w 24 tygodniu ciazy i troche ten brzuch juz mam. polozylam sie na tej kozetce no i po badaniu ciezko mi bylo sie odwrocic na bok aby wstac bo te lozka sa waskie, nie mialam punktu podparcia i podnioslam sie tak do przodu, wiem ze to niezdrowe dla kregoslupa bo nagle dzwignal kilka kilo ale jak ja sie podnosilam to poczulam normalnie jak brzuch mi sie napreza, takie pociagniecie tego brzucha. Potem w domu plakalam ze cos zrobilam dziecku, ze lozysko mi sie moglo odklejic, ze moglam sprobowac inaczej jakos wstac, przesunac sie jakos na bok i chcoiaz troche podeprzec. nie wybaczylabym sobie jakbym przez taka glupote cos mogla zrobic. a usg dopiero 5 listopada

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ