X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Męty w oku-czy maja wplyw na porod,sn czy cc?
Odpowiedz

Męty w oku-czy maja wplyw na porod,sn czy cc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 20 lutego 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 32 tc,zaczelam sie zastanawiac czy mety które widzę w oczach w jednym.jakaś niteczka i w drugim tez moze ze dwa paproszk beda miec wplyw na porod,nie rozmawialam jeszcze z lekarzem na ten temat,ale powinnam,jakos nie myslalam o tym kompletnie,tak sie do tych niteczek przyzwyczailam,ale zaczelam sie martwic wlasnie czy poród sn bedzie w tym przypadku bezpieczny czy moze sn,da rade?

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 21 lutego 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam dwukrotnie sn. Przyznam, że nawet nie pomyślałam, że męty mogłyby być wskazaniem do cc. Masa ludzi ma męty, choć pewnie część nawet sobie z tego sprawy nie zdaje. Ja też bym pewnie nie wiedziała, gdyby nie to, że musiałam zrobić z innego powodu USG gałki ocznej.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 24 lutego 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rodzilas z nimi I wszystko bylo ok?nie przybylo ich,bo taka mi mysl przeszla przez glowe

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam odczucia, by było ich więcej. Diagnozę miałam postawioną w 2006r., rodziłam w 2013 i 2015.Nie zauważyłam żadnej zmiany.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ