X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Mamy leżące
Odpowiedz

Mamy leżące

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam się do leżących mam. 26 maja miałam silny krwotok (przyczyna nieznana). Do dzisiaj mam plamienia, jedyne co mogę zrobić w tej sytuacji to leżeć. Mieszkam w UK, a tutaj z tego co widzę bardzo "naturalnie" podchodzą do ciąży (zero leków, zero badań, tylko wymaz i 3-min usg).

    Trzymajcie się dziewczyny, wszystkim Wam życzę zdrówka i ślicznych, zdrowych bobasków.

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki, a dodatkowo mocno za te mamy leżące prawie od samego początku. Szczerze mówiąc chyba bym zwariowała :/

    Żebyśmy tylko te nasze fasole szczęśliwie donosiły i urodziły.

    kasjja lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też momentami szaleje ale tak długo chciałam dziecka,że teraz zrobię wszystko żeby je urodzić i jak będzie trzeba to będę leżeć ale nie powiem bo bywa ciężko. Najgorsze jest to że z braku zajęcia człowiek tylko leży i myśli i głupoty chodzą po głowie niestety :)

    Pria przykro mi bo wiem jak to jest z tymi krwotokami, strach i stres straszny.. niestety ale w UK nawet luteiny nie dostaniesz :/ więc pod tym względem w PL jest lepiej..

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Drogie, trzymam za Was kciuki...zycze Wam,aby czas szybko mijal i abyscie szczesliwie donosily swoje upragnione Malenstwa.
    Niech Wasz milosc do Nich Was wspiera i motywuje bo na pewno warto.
    Powodzeniaaaa Kochane

    kasjja lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia dziękujemy bardzo :)

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy Wam(Nam) lekarze zalecili jakiś specjalny sposób lezenia??
    Bo mnie nie,ale kolezanki nieraz mówią mi, ze powinnam spac z głową w dól hm tak jakby na równi pochyłej...że nie na płasko ani nie na pozwalac sobie na siedzenie...ehhh

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mówili mi jak mam leżeć.. ale siedzenia mam unikać, tyłek ma leżeć płasko :) jeśli leżymy na plecach dobrze jest mieć nogi odrobinę wyżej, ja leżę z poduchą pod nogami :) tyle wiem..

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam leżeć na boku, najlepiej lewym, nogi jak chcę. Ale leżą ze mną na patologii dziewczyny ze skracającą się szyjką i obrzękami i one mają mieć pupę i nogi wyżej. Ale nie głowa w dół, tylko tak jakby sam krzyż i plecy są w dole. Tutaj nawet łóżka mają takie specjalne ustawienie :)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • fifi83 Autorytet
    Postów: 539 488

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak leżałam to lekarz zawsze powtarzał, że jak najwięcej na lewym boku - mówił, że to tak jakby dzieciaczek dostawał jeden posiłek więcej ;)
    Ordynatorka zawsze się darła na te, które siedziały z nogami skrzyżowanymi na łóżku, albo zamiast leżenia bardzo wysoko podkładały sobie poduszki pod plecy.

    dqprp07w0ymwd17k.png
    atdcp07w6kzt9dn9.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bach. Chodzić mi było wolno 2 tygodnie. Krótkie spacery. Efekt szyjka macicy ma 3,5cm.... Bezwzględnie mam leżeć.

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia, ale Ci się porobiło... A z dzieckiem ok?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    No i bach. Chodzić mi było wolno 2 tygodnie. Krótkie spacery. Efekt szyjka macicy ma 3,5cm.... Bezwzględnie mam leżeć.
    3,5cm to przecież w normie?

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie 3,5 to dluga:)

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam do tej pory mam 4,5cm więc jak dla mnie te 3,5cm w 14tc to nie za dużo. Ale nie wiem, jakie są normy :/

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felice to dlaczego masz lezec?? Skoro szyjka taaka dluga

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2 tygodnie z ponad 5cm do 3,5cm to sporo mniej i zła tendencja. Kazali tylko leżeć. Z dzieckiem ok. Tylko ja chudnę więc ono mało rośnie. Ma teraz 9cm. W 2 tygodnie urosło 3cm.

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Felice to dlaczego masz lezec?? Skoro szyjka taaka dluga

    Bo mam łożysko centralnie przodujące i ono podkrwawia od każdego dłuższego stania, siedzenia, nawet od większej kupy :/ Zwykłe skurcze braxtona mogą doprowadzić do jego odklejenia, a to oznacza natychmiastowe cięcie, a poza szpitalem wysoką śmiertelność matki i dziecka :/

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    Bo mam łożysko centralnie przodujące i ono podkrwawia od każdego dłuższego stania, siedzenia, nawet od większej kupy :/ Zwykłe skurcze braxtona mogą doprowadzić do jego odklejenia, a to oznacza natychmiastowe cięcie, a poza szpitalem wysoką śmiertelność matki i dziecka :/
    Ooo kurczaki to rozumiem,myslalam ze lezenie dotlyczy przewaznie skracania sie szyjki lub nisko ułożone j główki.
    Ahle widze na suwaczku,ze jeszcze kilka dni i ciaza donoszona:) masz juz term cesarki.?

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie mam :/ chcą dociągnąć do końca 37tc. Jeszcze trochę ;)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    Jeszcze nie mam :/ chcą dociągnąć do końca 37tc. Jeszcze trochę ;)

    Moja przyjaciółka też taki ma. Zostało jej jeszcze kilka dni i cesarza będzie mieć. Dasz radę.

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ