X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Mamy leżące
Odpowiedz

Mamy leżące

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja dalej leże do lipca raczej nie dotrwam ale do 22 czerwca.... mam nadzieje że tak

  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 25 maja 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    Dopisuję się z łożyskiem przodujacym, od dzisiaj ze szpitala. Zaczęły się plamienia, dostaję sterydy na płuca dla małej, prawdopodobnie cc będzie sporo przed wyznaczonym na 18 lipca tp. Wcześniej bez objawów z nakazem obijania i nie przemęczenia się w domu. Teraz mogę iść tylko na siku :(


    Felice, współczuję. Też wyznaczono mi cesarkę, ale tylko cztery dni przed terminem. Czuję się zawiedziona, strasznie chciałam rodzić naturalnie, ale cóż...
    A Ty się nie przejmuj, siusiaj na zdrowie ;) W taką pogodę to tylko leżeć. Już do terminu masz leżeć w szpitalu?


    Amelia, oczywiście, że dotrwasz do 22 czerwca. A potem będziesz płakać, czemu jeszcze nie wyszło :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2014, 09:27

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 25 maja 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z jakiego powodu masz mieć cc?

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 25 maja 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek ma brzuszek większy niż głowę o 4,5 cm, więc z obawy o dystocję barkową będzie cięcie.

    sjr9qqa.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 25 maja 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to poleżymy razem :)
    Wczoraj dowiedziałam się, że jestem największą bombą zegarowa w tym szpitalu i mam leżeć do końca (czyli według nich do 37 tc) a jestem dopiero w 33 tc :/ Mam jednak nadzieję, że puszczą mnie chociaż na tydzień. Jutro konsylium, to dopytam. Na razie w ramach rozrywki złapałam zapalenie gardła ;)

    Gdzie leżycie dziewczyny? Czy któraś z Was jest może na Inflanckiej w Warszawie? :)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    No to poleżymy razem :)
    Wczoraj dowiedziałam się, że jestem największą bombą zegarowa w tym szpitalu i mam leżeć do końca (czyli według nich do 37 tc) a jestem dopiero w 33 tc :/ Mam jednak nadzieję, że puszczą mnie chociaż na tydzień. Jutro konsylium, to dopytam. Na razie w ramach rozrywki złapałam zapalenie gardła ;)

    Gdzie leżycie dziewczyny? Czy któraś z Was jest może na Inflanckiej w Warszawie? :)

    Wlasnie miala pytac w ktorym szpitalu lezysz ;-) ja lada dzien(mam nadzieje)bede rodzila i najprawodpodobniej na Inflanckiej,takze jesli tam lezysz to pewnie do zobaczyska ;-)

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 25 maja 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Wlasnie miala pytac w ktorym szpitalu lezysz ;-) ja lada dzien(mam nadzieje)bede rodzila i najprawodpodobniej na Inflanckiej,takze jesli tam lezysz to pewnie do zobaczyska ;-)



    Natka, to zajrzyj do sali 232 na patologii ciąży. Będzie super Cię zobaczyć :) Mnie tam do Was na porodówkę nie puszczą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2014, 16:14

    NataliaK lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliceGatto wrote:
    Natka, to zajrzyj do sali 232 na patologii ciąży. Będzie super Cię zobaczyć :) Mnie tam do Was na porodówkę nie puszczą :/
    O matko biedaku leżysz plackiem ? A kurde nic na początku nie wshazywali tego trzymaj sie ciepło

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 29 maja 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje sie i ja. ?.szyjka w ciagu 10 dni z 25mm na 15mm, rozpulchniona, piza tym Maly baaardzo nisko ulizony i glowka uciska szyjke.leze w szpitalu na terapi sterydowej aby plucka wyksztalcic.twardnienie brzuszka tez mam eh.smieszne ze przez dobre 10 dni kuedy to szyjka jyz 36 na 25mm skrocila sie, to lezalam no bardziej polsiedzaco na lozku i oszczedzalam sie a tu niespodzianka, minus 10mm eh.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 29 maja 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pewniedo domku, nic o pesarze nie mowia,tylko ze najwaNiejsze ze Maluszek jest juz przygotowany, a moj Jadieniek dopiero 1800g ma...

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 29 maja 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Misia!

    misia_k1, madamama lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madamama wrote:
    I już bez pessara! Zdejmowanie nie należało do przyjemnych. Odliczamy do porodu. :)
    A jaką długą miałaś szyjkę po zdjęciu? Od wczoraj też mam ściągnięty i szyjka ma 6mm (nie wiem czy mało na tym etapie?)

    madamama lubi tę wiadomość

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 30 maja 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucyk wrote:
    A jaką długą miałaś szyjkę po zdjęciu? Od wczoraj też mam ściągnięty i szyjka ma 6mm (nie wiem czy mało na tym etapie?)

    1 cm i przepuszczała dwa palce, miękka. Ale taka pozostaje do dzisiaj :D

    sjr9qqa.png
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 31 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech... To nie mam co się nastawiać na szybki poród :p

    madamama lubi tę wiadomość

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 31 maja 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być różnie, ja zaciskam nogi i czekam na cesarkę, ale czytałam o dziewczynach, które rodziły po zdjęciu krążka, więc wiesz... :D

    sjr9qqa.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja jestem od tygodnia leżąca. 3 dni byłam w szpitalu, a teraz jeszcze mi tydzień został do bezpiecznego terminu. Mój synek coś za bardzo spieszy się na ten świat.

    9bsp388.png
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas, to już bardzo niedługo, dasz radę spokojnie :)

    evas lubi tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) widzę że większość z Was jest już na finiszu :) ja dopiero sam początek i leże już ze 3 tygodnie.. Niestety ale najprawdopodobniej będę leżeć do samego końca i nie wiem jak to wytrzymam.. Dla dzieciaczka jestem w stanie leżeć i wszystko zniosę ale już bywa ciężko więc boję się co będzie dalej.

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sis, no to bardzo Ci współczuję :/ A dlaczego lezysz?

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podwójną macicę a przy tej przypadłości mówi się że organizm odrzuca ciąże bo jedna z macic jest pusta i świruje. Są kobiety którym udaje się za pierwszym razem i nawet żyją aktywnie ale niestety przeważnie największe szanse są przy kolejnych podejściach. U mnie chodzenie, nawet spokojne po mieszkaniu, bez szaleństw i sprzątania kończy się krwotokiem i szpitalem.. Niestety leże więc plackiem i wstaje tylko do toalety :(

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ