X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Mamy leżące
Odpowiedz

Mamy leżące

Oceń ten wątek:
  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 17 września 2022, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:48

    Starania od 2016
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 18 września 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam i szew i krążek. Szew s założony w skończonym 21 tyg., krążek dołozony teraz, w piątek.
    Nie wiem, co będzie, ale staram się myśleć pozytywnie. Założyłam sobie że nie ma bata i dotrwam minimum do 33 tygodnia.
    Na początku byłam przerażona, teraz czarne myśli też się pojawiają, ale staram się ich nie dopuszczać. Też dużo czytam, ale również staram się odrywać myśli od szyjkowej sytuacji. Grzecznie leżę. Wstaję do toalety i umyć się. Czasem podejdę do stołu na posiłek, częściej jen w łóżku. Jestem zdeterminowana i mam cel. Tego się trzymam.

  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 18 września 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:48

    Starania od 2016
  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 18 września 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:48

    Starania od 2016
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 18 września 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie odczucia. A bierzesz coś rozkurczowego?
    Na wizycie po szwie byłam 2x o te dwa razy badało mi długość. Teraz jestem dodatkowo z pessarem. Dopiero jutro wychodzę ze szpitala. Wizyta czeka mnie za 9 dni i wtedy też liczę na sprawdzenie szyjki.

  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 18 września 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:48

    Starania od 2016
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 19 września 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę 3x dziennie coś rozkurczowego. W szpitalu dają nospę, a wcześniej mój lekarz przepisał mi buscopan. Biorę też luteinę i duphaston. To ma wyciszać skurcze. Zastanawia mnie natomiast to, że nic tu nie mówili o jakichś globulkach przciwinfekcyjnych że względu na pessar. Ty coś bierzesz profilaktycznie?

  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 19 września 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:48

    Starania od 2016
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 19 września 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zakładany w szpitalu i tam pobrali mi wymaz.
    Za tydzień mam kontrolną wizytę u swojego ginekologa, więc dopytam się o te globulki. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się nie wydarzy.

  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 19 września 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2023, 21:23

    Starania od 2016
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 19 września 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej nie mam takich odczuć, z to cierpię na zaparcia 😟

  • Pomarańczowa Koleżanka
    Postów: 59 14

    Wysłany: 19 września 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) też wciąż leżę i odpoczywam. U mnie ze względu, że przyczyną jest krwiak to bardziej odpoczywam niż leżę. Niestety też cierpię na zaparcia :/ co mnie przy krwiaku tym bardziej martwi, bo niestety wymaga "spinania" Mięśni :/ jestem z Wami myślami i trzymam kciuki za Wasze maluszki 🥰 i proszę o dobrą myśl dla nas, bo w środę mam USG i już zaczynam odchodzić od zmysłów co usłyszę bo same złe rzeczy mam w głowie. Niestety brzuch nadal czasem ciągnie, choć już rzadziej. I zauważyłam, że dużo częściej jak mam problem właśnie z zaparciami :/ mam nadzieję, że to nie powiększony krwiak a po prostu jelita :( niestety bardzo się boję środy :( pozdrawiam Was

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 19 września 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, to współczuję z tymi zaparciami. Jelitem wtedy dają niestety o sobie znać i tylko wprowadzają większy niepokój.

    Trzymam kciuki za wizytę ✊🙂

    Pomarańczowa lubi tę wiadomość

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 20 września 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, jak samopoczucie?

  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 20 września 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2023, 21:23

    Starania od 2016
  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 20 września 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jak tam

    Starania od 2016
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 20 września 2022, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku nie czułam krążka, potem tak (też to zaobserwowałam przy aplikacji luteiny) i zapytałam lekarza, a on powiedział, że tak może być. Na forum dziewczyny też tak miały.

  • Magnersik Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 20 września 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np tez nie mialam zleconych globulek profilaktycznie, ale widzialam, ze mnostwo dziewczyn ma takie zalecenia. Ja mam pessar 6 tygodni i poki co nie mialam zadnej infekcji. Co do mierzenia szyjki to moja lekarka tego od zalozenia nie robi, jedynie sprawdza, czy pessar trzyma. Ja mam jutro kontrole, od paru dni mam wrazenie, ze maly jest bardzo nisko glowka i ciagle mnie cos kluje albo boli i mam wrazenie, ze za chwile jakas czesc jego ciala bedzie w pochwie…

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 20 września 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnersik, a leżysz z poduszką pod pupa? Może jakoś grawitacyjnie uda się przesunąć maleństwo...

  • Magnersik Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 20 września 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, staram sie tak lezec jak juz mi bardzo doskwiera bol/dyskomfort. To moja druga ciaza, w pierwszej nie mialam takich dolegliwosci. Ciekawe, czy jednak lejek wewnetrzny i pessar poteguja takie odczucia (niskiego polozenia dziecka o wrazenia, ze zaraz bedzie w pochwie).

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ