X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Mamy leżące
Odpowiedz

Mamy leżące

Oceń ten wątek:
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Gwiazdka wrote:
    ja w pierwszej ciąży leżałam od 27 tygodnia. Dopiero w 38 tygodniu wstałam z łóżka. Mam nadzieje, że teraz pójdzie lepiej tym bardziej, że w domu biegająca 3 latka.

    Mysza nie martw się, będzie dobrze. A czemu dostałaś nakaz leżenia?


    hej, szyjka mi się skracała, ale już po tyogdniu okazało się że jednak się z powrtoem wydłużyła i obecnie ma nieco ponad 3cm mimo to nadal mam większość dnia leżeć, a u Ciebie co było wcześniej powodem?

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja też z przewagą leżenia w ciągu dnia.w domu córeczka 4 latka. Na ostatniej wizycie 21 grudnia szyjka miała 2.9 cm we wtorek znów wizyta i zobaczyć my co się szieje

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    facet jakoś radzi sobie z córeczką bez mamy?

    ubranka dla niemowląt
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 11 kwietnia 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jest tu jeszcze jakaś mama leżąca? Leżę ze względu na krwiaka i powtarzające się plamienia, a także ze względu na twardnienie brzucha

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka wrote:
    Hej dziewczyny, jest tu jeszcze jakaś mama leżąca? Leżę ze względu na krwiaka i powtarzające się plamienia, a także ze względu na twardnienie brzucha
    Weszłam przez przypadek ale rok temu również miałam krwiaka, 2x3 cm, leżałam miesiąc :(po miesiącu krwiak się całkowicie wchłonął.

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że u mnie też tak będzie. Od kilku dni nie plamie wreszcie więc jest nadzieja. W czwartek wizyta u lekarza. Zobaczymy co powie dzięki za słowo otuchy;)

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka wrote:
    Mam nadzieję że u mnie też tak będzie. Od kilku dni nie plamie wreszcie więc jest nadzieja. W czwartek wizyta u lekarza. Zobaczymy co powie dzięki za słowo otuchy;)
    Ja nie miałam plamień tylko silne skurcze. Krwiak w 17tc.dostalam magnez 3x3, no spe 2x2 i luteine 2x2. Krwiaki wbrew pozorom nie są takie groźne :) choć gdy pękają może być spore krwawienie i sporo strachu napędzają

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 11 września 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, po tylu latach straszna tu cisza. Ja jako obecnie leżąca mama przeczytałam wszystkie wpisy od początku (a co, mam czas😜). Znalazłam tu sporo historii z happyendem, one naprawdę dodają otuchy. Liczę, że i ja dotrwam do szczęśliwego i bezpiecznego końca.

  • Pomarańczowa Koleżanka
    Postów: 59 14

    Wysłany: 13 września 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) też jestem leżąca. Co prawda dopiero 12 tydzień ciąży i od tygodnia "leżę". Wykryto krwiaka, ma 1 cm ale ze zdrowej ciąży weszłam w poronienie zagrażające :( mam brać duphaston i nospe. Ale brzuch pobolewa aż się zastanawiam czy nie jechać dziś gdzies na wizytę lub ip :( boję się najgorszego skoro boli

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 13 września 2022, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczowa, ja tu przeczytałam bardzo dużo postów od dziewczyn z krwiakiem, które skończyły się pozytywnie, więc leż, wypoczywaj i się nie tuszek za wiele, a będzie ok!

    Ja plackiem leżę od 2 tyg. Mam skróconą szyjkę i wewnętrzne rozwarcie. Mam założony szew i jestem obstawiona lekami.

  • Pomarańczowa Koleżanka
    Postów: 59 14

    Wysłany: 13 września 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żurawinka przesyłam Ci uściski i życzę jak najwięcej zdrowia dla Ciebie i maluszka ❤ ja czuję, że to moje nie jedyne leżenie jeśli ciąża się utrzyma. Mam lekko dwunożną macicę, która póki co według lekarki nie stanowi problemu i na ten moment łożysko przodujące, ale tym mam się nie przejmować, bo jest za wcześnie i jeszcze może się podniesie. Jesteś w domu? Jak Ci mija czas? Jakieś seriale/książki? Zastanawiam się czy mogę mieć stolik od laptopa na łóżku i być w pozycji pół leżącej czy nie jest to do końca odpowiednie 🤔

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 13 września 2022, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przekonałam najodleglejsze zakamarki internetu, czytam książki i myślę nad szydełkowaniem. Leżę w domu i co 2 tygodnie mam wizyty. U mnie powinnam unikać ucisku na szyjkę, więc pozycja bardziej leżąca, ale przy krwiaku chyba najważniejsze jest to, by odpoczywać, więc może pozycja półleżąca nie zaszkodzi.

  • Pomarańczowa Koleżanka
    Postów: 59 14

    Wysłany: 13 września 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za Twoją odpowiedź :) w otoczeniu mam sporo znajomych obecnie w ciąży. Na całe szczęście przechodzą bezproblemowo, więc ja od początku miałam przeczucie, że coś nie tak to właśnie mnie może spotkać :/ psychicznie jestem w bardzo słabym stanie :( miałam nadzieję dotrwać do wizyty w przyszłym tygodniu ale chyba się wybiorę już w tym bo każde kucie mnie niepokoi :(

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 13 września 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem cię, bo ja też leżę i wsłuchuję się w siebie, a to powoduje wzrost paniki. Ale prawda jest taka, że w ciąży ciągle coś pobolewa i nie do końca wiadomo, kiedy panikować. Myślę, że w razie czego wątpliwości rozwieje wizyta u lekarza lub na IP.
    Bądź dobrej myśli

    Pomarańczowa lubi tę wiadomość

  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 15 września 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:47

    Starania od 2016
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 16 września 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasiu. A który u ciebie tydzień i co tam się dzieje?

  • Magnersik Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 16 września 2022, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! I ja sie witam. Ja 31+5, od 26 tygodnia mam pessar (mialam skrocona, miekka szyjke, lejek i rozwarcie). W domu mam juz malego synka, wiec z lezeniem roznie bywa. Co u Was dziewczyny?

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 16 września 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Magnersik🙂

    Ja miałam twardnienia brzucha, a to dopiero 25 tydzień, więc pojechałam wczoraj na IP. Dostałam kroplówkę z magnezem, a dziś jeszcze dołożono mi pessar, chociaż już mam szew.

  • Kasia15 Koleżanka
    Postów: 105 8

    Wysłany: 16 września 2022, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:47

    Starania od 2016
  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 593 275

    Wysłany: 17 września 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę , że jedziemy na jednym wózku z tymi krótkim szyjkami. Powiem tylko, że pociesza mnie fakt, że wyczytałam tu mnóstwo postów dziewczyn, które w takich sytuacjach wyleżały do bezpiecznego tygodnia. Z nami też tak musi być!

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ