X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje mały pęcherzyk - czy jest jeszcze szansa? :(
Odpowiedz

mały pęcherzyk - czy jest jeszcze szansa? :(

Oceń ten wątek:
  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzisiejsza marna Beata Hcg to 10616 :( tyle ze zrobiłam w innym laboratorium. Tak czy siak strasznie słaba :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Moja dzisiejsza marna Beata Hcg to 10616 :( tyle ze zrobiłam w innym laboratorium. Tak czy siak strasznie słaba :(

    Nie można robić w innym laboratorium, bo wynik jest nieadekwatny.
    Powtórz jutro w swoim jeżeli masz możliwość.

    Tak czy inaczej wzrost jest.

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za radę,zrobię tak jak piszesz :( mam strasznego dola, wciąż płacze :( ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Dziękuje za radę,zrobię tak jak piszesz :( mam strasznego dola, wciąż płacze :( ;(

    Wiem co czujesz - przechodziłam dokładnie przez to samo…
    Nie da się nie martwić - wiem, ale ja wmawiałam sobie, że płacz i nerwy źle wpływa na dzidziusia i staram się powstrzymywać.

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie wiem czy tam jest zarodek :( myśle,ze nie :(

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u lekarza. Sprawa przesądzona. Pęcherzyk urósł tylko milimetr i jest pusty. Lekarz zalecił abym poczekała na poronienie samoistne,bo jest to najlepsze rozwiazanie. Nie chciał przypisać żadnych leków przyspieszających...jeśli samo sie nie zacznie to do szpitala...mam mętlik w głowie :/

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęło się :( Wylatują brązowe skrzepy podbarwione krwią. Kolejną wizytę mam na poniedziałek...czy to nie za późno?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ