X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje mały pęcherzyk - czy jest jeszcze szansa? :(
Odpowiedz

mały pęcherzyk - czy jest jeszcze szansa? :(

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    A pamiętasz który to był tydzień?

    z tego co widzę w moim kalendarzu to 6 tydzien 6 dzien.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdz sobie na moj kalendarz - na I trymestr - tam masz wszystkie moje wyniki i badania.

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 8512

    Est, ceska lubią tę wiadomość

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz kazał przyjść za tydzień bo dopóki bera rośnie nie podejmuje decyzji o zabiegu

    alicja_, ceska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Lekarz kazał przyjść za tydzień bo dopóki bera rośnie nie podejmuje decyzji o zabiegu

    Cieszę się.
    Wszystko będzie ok, nie martw się.

    ceska lubi tę wiadomość

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna będzie dobrze! Trzymam kciuki:-)

    Luna32 lubi tę wiadomość

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam kochane za pomoc i wsparcie :) Alicjo przejrzałam Twój kalendarz i moje wyniki są gorsze od Twoich więc pewnie tak dobrze się nie skończy. Nastawiam się na najgorsze...cały czas żyję z tą świadomością....czasami tak musi być :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz możliwości żeby wcześniej podjechać na USG zobaczyć czy nie pojawił się zarodek?
    Wiem jakie to czekanie jest upierdliwe - dlatego pytam. Ja sama jeździłam co drugi dzień.
    Badasz jeszcze bete jutro?

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna inny lekrz jedz prywatnie gdzies moze lepszy sprzecior nie nastawiaj sie tak pesymistycznie kochanaaaa

    Sciskam kciuki!

    alicja_ lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Luna inny lekrz jedz prywatnie gdzies moze lepszy sprzecior nie nastawiaj sie tak pesymistycznie kochanaaaa

    Sciskam kciuki!

    No właśnie.
    Lekarze mają różne sprzęty… Na jednym jest w stanie szybciej zobaczyć zarodek, a na drugim później. Skąd jesteś?

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ale czy badanie się co drugi dzień w czymś mi pomoże? przed każdym usg czy betą przeżywam stres a po badaniach rozczarowanie...może to właśnie stres hamuje rozwój ciąży?! nie mam już siły :( Jestem umówiona na wizytę na poniedziałek. Lekarz wyraźnie mi powiedział że pewnie nic z tego nie będzie i opowiedział mi historię dziewczyny która była w podobnej sytuacji co ja i poroniła...fajnie co? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Kochane, ale czy badanie się co drugi dzień w czymś mi pomoże? przed każdym usg czy betą przeżywam stres a po badaniach rozczarowanie...może to właśnie stres hamuje rozwój ciąży?! nie mam już siły :( Jestem umówiona na wizytę na poniedziałek. Lekarz wyraźnie mi powiedział że pewnie nic z tego nie będzie i opowiedział mi historię dziewczyny która była w podobnej sytuacji co ja i poroniła...fajnie co? :(

    Dziwnego masz lekarza.
    Ja bym go natychmiast zmieniła, ale to oczywiście Twoja decyzja.

    A teraz siedząc w domu się nie stresujesz? Z mojego punktu widzenia, tzn. gdy byłam w Twojej sytuacji - wolałam wiedzieć wcześniej tj. za 2dni, a nie np. za tydzień, bo to siedzenie w domu i bezradność najbardziej mnie stresowała.
    Zrobisz jak zechcesz. Powodzenia.

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuję się już Alicjo.. nie mam sił...odpuściłam i nie robię sobie nadziei :(

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno jest pewne. Zmień lekarza.

    ceska, alicja_ lubią tę wiadomość

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nastawia mnie na najgorsze...widocznie ma ku temu powody :( Człowiek w takiej chwili czuje obezwładniająca niemoc i na nic siły nie ma

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten lekarz jest naprawdę dobrym specjalistą i ordynatorem szpitala.

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ale takie rzeczy konsultuje sie z dwoma lekarzami nie z jednym bo ten moze nie zauwazyc podac tabletki poronne a inny moze dojzec. Jedna wizyta u kogos innego duzo zmienia naprawde. My nie chcemy ci robic zludnej nadzieji, ale skonsultuj to z kims nie tylko z jednym naprawde

    alicja_ lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na etapie 8/9 tygodnia ciąży to już chyba każdy lekarz powinien coś dojrzeć. Nie wiem, może rzeczywiście macie racje i powinnam przejść się do kogoś innego :/

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Ale na etapie 8/9 tygodnia ciąży to już chyba każdy lekarz powinien coś dojrzeć. Nie wiem, może rzeczywiście macie racje i powinnam przejść się do kogoś innego :/

    nareszcie mądra decyzja! :)

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    nareszcie mądra decyzja! :)
    hi hi :)

    alicja_ lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ