X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje mały pęcherzyk - czy jest jeszcze szansa? :(
Odpowiedz

mały pęcherzyk - czy jest jeszcze szansa? :(

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    biorę dopochwowo 2X100. Plamienia na wkładce nie ma ale w środku troszeczkę kawy z mlekiem...mało, sucho ale jednak. Nie ma co gdybać za kilka godzin się okaże...trzęsę się ze strachu :(

    O której masz wizytę?
    Ja beta teraz?

    Brązowe plamienia na początku ciąży wcale nie muszą znaczyć niczego złego. Co najmniej 30% dziewczyn je miało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Wow :) no to pięknie też bym tak chciała :) A brałaś jakieś leki?

    Też tak będzie u Ciebie!
    Ja w tamtych chwilach szukałam w internecie pozytywnych zakończeń spadku bety ale niestety nic nie znalazłam. :(
    Nie czytaj za wiele w internecie, bo tam zazwyczaj są tylko negatywne zakończenia. Rzadko ktoś pisze o powodzeniach, niestety.

    Z leków brałam tylko luteinę, ale maksymalną dawkę, żeby tą dzidzie maksymalnie podtrzymać tj.6tabletek po 100mg.
    2x100 to trochę mała dawka.

    Luna32 lubi tę wiadomość

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie te czytanie w internecie mnie dobija ;( Lekarz zabronił mi robic betę, żebym się dodatkowo nie stresowała.. powiedział, że z betą może być różnie..kazał co tydzień przychodzić na usg..wizyta o 16 :( mam nadzieje ze dzisiaj się wyjaśni co i jak

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna nie czytaj juz mi tego internetu :) poluz sie spac i na spokojnie na 16 do lekarza :) a pozniej zdac mi tutaj relacje z wizyty ( oczywiscie nie tak doslownie :D )

    Luna32 lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he jakie spać ja w pracy siedzę i na niczym skupić się nie mogę :/

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo, będziesz miała chłopczyka czy dziewczynkę? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    no właśnie te czytanie w internecie mnie dobija ;( Lekarz zabronił mi robic betę, żebym się dodatkowo nie stresowała.. powiedział, że z betą może być różnie..kazał co tydzień przychodzić na usg..wizyta o 16 :( mam nadzieje ze dzisiaj się wyjaśni co i jak

    Ja robiłam codziennie lub co dwa dni przez bardzo długi okres czasu..
    Mi wręcz przeciwnie kazał to kontrolować.
    Do dnia dzisiejszego nie wiem jak to się stało, że beta zaczęła spadać i później nagle ruszyła. Lekarz też nie potrafi tego wyjaśnić.

    Trzymam w takim razie kciuki za dzisiejszą wizytę.
    Poproś o USG dopochwowe - na nim więcej widać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 13:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Alicjo, będziesz miała chłopczyka czy dziewczynkę? :)

    Dziewczynkę :)

    Luna32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytaj może lekarza o zwiększenie dawko luteiny. Zaszkodzić - nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusty pęcherzyk 12 mm. Lekarz powiedział ze nic z tego nie bedzie,dla formalności mam zrobić jeszcze dwa razy betę i przyjść w poniedziałek. Poczułam ulgę,bo przynajmniej wiem na czym stoję

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym jeszcze poczekała i nie podejmowała żadnych działań. Czekanie nic nie zaszkodzi, a pochopna decyzja już tak..
    Czytałam, że zarodek powinien byc widoczny gdy pęcherzyk ma wymiar powyżej 12-15 mm. Czasem się zdarza jednak, że jest on widoczny po raz pierwszy przy pęcherzyku mierzącym nawet ponad 20 mm.

    Czas, czas i jeszcze raz czas. Nie poddawaj się i czekaj.
    Mam nadzieje, że nie odstawiasz luteiny!

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak przyrasta Beata hcg,bo jeśli dobrze to będę czekać a jeśli słabo to pójdę za wskazówkami lekarza

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna kochana i jak beta ??

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie? Jak tam?

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik z soboty 6816 mIU/ml wiec bardzo niska,nie odpowiada tygodniowi w którym obecnie jestem. Po południu odbieram dzisiejszy wynik i do lekarza. Zapewne dostanę skierowanie na zabieg :( chciałabym mieć juz to za sobą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Wynik z soboty 6816 mIU/ml wiec bardzo niska,nie odpowiada tygodniowi w którym obecnie jestem. Po południu odbieram dzisiejszy wynik i do lekarza. Zapewne dostanę skierowanie na zabieg :( chciałabym mieć juz to za sobą

    Ale jest przyrost!
    Zobacz sobie w moim kalendarzu jak to wyglądało przez cały tydzień stało na 6tys…

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jest przyrost,dopiero po godz 12 odbieram drugi wynik. A Ty Alicjo kiedy miałaś widoczny zarodek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna32 wrote:
    Nie wiem czy jest przyrost,dopiero po godz 12 odbieram drugi wynik. A Ty Alicjo kiedy miałaś widoczny zarodek?

    Gdy pęcherzyk miał 13mm.

  • Luna32 Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pamiętasz który to był tydzień?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ