X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Malowanie paznokci u stóp
Odpowiedz

Malowanie paznokci u stóp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny czy regularnie malujecie paznokcie u stóp? Gdzies ostatnio wyczytałam, ze kobieta która ich nie maluje nie jest zbyt zadbana.... NIe moge się z tym zgodzić.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja maluję co jakiś czas, teraz przez buty i skarpetki ten lakier i tak się zdziera, hybryda u mnie odpada bo mam na dłoniach A za duże stężenie tych substancji powoduje u mnie relacje alergiczna, i tak walczę co 3 tygodnie przy nowych paznokciach na dłoniach żeby ich nie drapac bo tak swedza mnie palce.
    A u stóp maluje latem jak chodzę w sandalkach.

    O paznokcie dbam sama :) W sieci jest bardzo wiele poradników na temat tego jak o nie dbać :)
    O tutaj https://boskiestopy.pl/brzydkie-paznokcie-u-stop/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 10:03

    Jagnam lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ