X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Małe wymiary dziecka i opóźniający się TP w 38 tc
Odpowiedz

Małe wymiary dziecka i opóźniający się TP w 38 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • truskawka1906 Koleżanka
    Postów: 64 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszę bo strasznie mnie martwią wymiary z tabelki . Okresy zawsze miałam nieregularne więc TP wg ostatniej miesiączki czyli 20 kwietnia nie biorę pod uwagę tylko ten ustalony na początku na usg 10 maja. Teraz co wizytę strasznie ten termin się opóźnia i wczoraj mi wyszedł 25 maja .. Chodzę do 2 lekarzy i jeden wogóle nie widzi problemu mówi że tym się nie można sugerować a drugi lekarz że dziecko nie rosnie i trzeba zwiększyć dawkę clexan na lepsze przepływy a jak to nic nie da to wykonac cesarkę. Miałyście tak im bliżej porodu to ten termin wam się wydłużał? Już nie wiem co robić którego lekarza słuchać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ