X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje małe dziecko w 12tc.
Odpowiedz

małe dziecko w 12tc.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny. Jestem w 11t6d ciazy. Bylam dzis u swojej lekarki na wizycie, powiedziala, ze planowala zrobienie usg genetycznego, ale dziecko jest za male (ma 4,9cm) i mam przyjsc za 2 tygodnie. Czy ktoras z was tak miała? Czy jest sie czym martwic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 18:52

  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie martw się. Troszkę za wcześnie na genetyczne. Ja miałam robione w 13 tyg. właśnie jak dzidzia bardziej podrosła:)

  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz. :)

  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2 tyg. potrafi dużo nadrobić. Mo ja fasolka z 4 cm w 11 tyg. urosła w 2 tygodnie do ponad 7 cm na genetycznych:)

  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie moja ginekolog zapewniała mnie, ze wszystko jest ok. Ale wiadomo, my kobiety czesto na zapas sie martwimy, a tym bardziej jesli chodzi o takie Maleństwo. Dzieki za slowa otuchy. Duzo zdrowka Wam zycze.;)

    MirelS lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ