X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje magnez w ciazy ponizej normy. jaki magnez polecacie???
Odpowiedz

magnez w ciazy ponizej normy. jaki magnez polecacie???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 30 października 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj odebralam wyniki i magnez ponizej normy. ostatnio mialam czeste drgania powieki i dlatego zrobilam badanie, ginekolog za tydzien dopiero. mam pytanie jaki magnez polecacie zeby pobrac przez ten tydzien. jestem w 28 tygodniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmag forte. Ja brałam kilka dziennie przez cała ciążę.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 30 października 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku ciąży brałam właśnie asmag i spadł mi magnez troszkę poniżej normy 1,8. Lekarz kazał mi zmienić na magnez z chela mag b6 w dawce 500mg. Na razie kolejnych badań nie robiłam więc ciężko mi powiedzieć jaki jest teraz.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • 18karo18 Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 30 października 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin poleciła aspargin(ewentualnie zmieniać z slowmag czy jakoś tak). Miałam poniżej normy, stosując jedna tabletkę dziennie w krótkim czasie wrócił do normy. Wybierając magnez ważne żeby był w postaci jonów a nie tlenków, bo tlenki się nie wchłaniają.

    Cześć czy któraś z Was męczyła się w drugim trymestrze z nawracajaca candida i udało Wam się w końcu zaleczyc? Stosowalyscie jakieś diety? Eliminowalyscie cukier i owoce chleb coś? Będę wdzięczna za porady:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ