X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Macica dwurożna w 6tc
Odpowiedz

Macica dwurożna w 6tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na usg dowiedziałam się że mam macicę dwurożną i jestem w ciąży jest już zarodek z bijącym sercem. Co ja mam teraz zrobić czy to wyrok czy ja poronie. Jak to leczyć jak się zachowywać lekarz nic mi na to nie powiedział

    27a73b5519.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dwurożna i to z przegroda .Dużo kobiet to ma i nie musi wcale przeszkadzać w ciąży.Tez jak się dowiedziałam,byłam przerażona.Niestety dwurożności się nie leczy .Ja po niepowodzeniach robiłam rezonans w którym dokladnie okazało się jaka mam wadę, usunęli mi przegrodę dwurozność została .Moje straty nie były wiązane z wadą macicy .Także głowa góry będzie dobrze.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka mówiła że moja ma kształt serduszka ale nie widzi przegrody, wszystko w rękach Boga

    27a73b5519.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ