X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje łożysko przodujące.
Odpowiedz

łożysko przodujące.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polinka Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 21 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was drogie Mamy ma takie rozpoznanie w 18 tygodniu ciąży???Zaleceniem ktore otrzymałam jest oszczedny tryb życia.Pani dr powiedziała, że łożysko jest ruchome i moze jeszcze się podnieść.Czy Waszym zdaniem można jakos zapobiec temu najgorszemu????Od początku w tej 3 ciąży(dwie stracone) mam pod górkę....Teraz to już jestem załamana....

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja miałam łożysko przodujące. Jakby tego było mało cały czas krwawiłam i miałam jeszcze niewydolność szyjki. Przez to łożysko nie można było mi założyć ani szwu ani krążka.
    Musisz na prawde się oszczedzać. Jak zauważysz krwawienie od razu na izbę. Takie łożysko często z wiekiem ciąży idzie do góry. Gdyby jednak tak się nie stało to musisz liczyć się z tym, że pod koniec ciąży możesz leżeć w szpitalu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ