X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Łożysko - odklejanie, odwarstwianie
Odpowiedz

Łożysko - odklejanie, odwarstwianie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewa_S Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 października 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała ten problem w ciąży i udało się ? Jeśli tak to w jakim stopniu, jakie zalecenia czy jest szansa, nadzieja ? Ja o odklejaniu się łożyska dowiedziałam się we wtorek to 16tc

  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 29 października 2017, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja urodziłam przez cc kilka dni temu po tym jak dostałam krwawienia. Po operacji dowiedziałam się, że łożysko było już częściowo odklejone. Maluch urodził się zdrowy 10/10 w skali apgar. Także trzymam kciuki żeby u ciebie też się dobrze skończyło.
    W trakcie ciąży zdiagnozowano u mnie łożysko przodujące. Brałam leki przeciwskurczowe, na podtrzymanie i się oszczędzałam.

    dqpranliwnrweqx3.png
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 17 listopada 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, na forum już jest wątek "odklejenie łożyska". Znajdziecie tam więcej informacji. Mi łożysko odkleiło się w 29 tygodniu i skończyło się to śmiercią dziecka niestety, także problem jest poważny.

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ