X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Łożysko brzeżnie przodujące
Odpowiedz

Łożysko brzeżnie przodujące

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pszczczółka Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 18 października 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Niestety mam stwierdzone łożysko przodujące brzeżnie...
    W 33 tygodniu ciąży było 1 cm od szyjki macicy.
    Czy któraś z Was też tak miała? Czy łożysko się jednak podniosło? Mój gin twierdzi, że nie podniesie się już na tyle, żeby rodzić sn.
    W mojej poprzedniej ciąży też było nisko, ale przed porodem jednak było 4 cm od szyjki i rodziłam siłami natury.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 19 października 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam stwierdzone ale pod koniec 1 trymestru i faktycznie z czasem poszło do góry i na końcu ciąży było już na samej górze czyli na dnie macicy. U Ciebie już dość wysoki wiek ciąży więc chyba lekarz Twój ma rację. Mój lekarz mi mówił, że jeśli do 35 tygodnia ciąży się nie podniesie to już raczej tak zostanie.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ