BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Listeria w ciąży :(- pomocy
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Magda1979
Debiutantka
0

Wysłany: 25 maja 2022, 12:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
blackcurrant wrote:
Jestem w podobnej sytuacji. Aktualnie jestem w 16 tygodniu ciąży, 2 tygodnie temu przeszłam infekcję grypopodobną (temp. 37.8, bóle mięśni, bóle głowy). Tydzień przed tym zjadłam ser z niepasteryzowanego mleka owczego. Wykonałam badanie na obecność przeciwciał przeciw Listerii monocytogenes, wynik jaki otrzymałam to:
p/c IgG serotyp 1/2A dodatni
p/c IgG serotyp 4 B ujemny
p/c IgM serotyp 1/2A graniczny (+/-)
p/c IgM serotyp 4 B ujemny
Robiłam właśnie wczoraj w Krakowie w Alabie badanie PCR z krwi i czekam na wynik.

To chyba robiłyśmy w tym samym czasie, bo pani była zdziwiona, że dwie pacjentki na raz w jednym dniu :(.

Magda1979
Debiutantka
0

Wysłany: 25 maja 2022, 13:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
blackcurrant wrote:
Któraś z dziewczyn pisała tutaj o dr Niezabitowskiej, która zajmuje się kobietami ciężarnymi. Czy ktokolwiek orientuje się gdzie można Panią Doktor znaleźć. Wiem że w szpitalu zakaźnym w Warszawie już nie pracuje.

I jeszcze mam pytanie, czy udało się tobie namierzyć doktor Niezabitowską?

Jak będziesz chciała prywatnie pogadać i się podzielić wiedzą to ja jestem chętna do rozmowy.

podaje mojego maila:

tulejmagdalena@gmail.com

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)