X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje leukocytoza
Odpowiedz

leukocytoza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama10 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Pomocy bo zwariuję. Mam podwyższone leukocyty ( najpierw 11,4 a po dwóch miesiącach 14,4) . Wczoraj byłam u lekarza, który stwierdził że nie jest jeszcze tak źle i nie skierował na żadne dodatkowe badania. Z dzidzią wszystko ok- 21 tc, badanie moczu ok, poza obecnością ketonów). Czy któraś z Was miała z tym problem? Ja juz wkręcam sobie najgorsze :(

  • martek88 Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama10 nie martw się, leukocyty mogą być podwyższone w ciąży.

    https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqvkcb7ylvfsz3.png
    Synek 11.05.2017 <3
    Aniołek 2016 12 tc <3
  • Mama10 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martek88 staram się nie martwić, chociaż trudno jest gdyż w pierwszej ciąży nie były podwyższone

  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży mam 14-16 tys. Wynik widziało kilku lekarzy, każdy mówił, że w ciąży tak może być. Sama z siebie robiłam badanie crp, żeby zobaczyć, czy nie ma infekcji. Wszystkie zakażenia wykluczone - po prostu taki urok ciąży ☺️

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam jakos 20-30 w poprzedniej ciazy i neutrofile bardzo wysokie. Lekarz prowadzacy roztaczal przede mna wizje ostrej bialaczki, trafilam na hematologie po kilku dniach ze skierowaniem na biopsje szpiku tam pobrali krew, wzieli pod mikroskop i pukneli sie w leb, ze tak mnie straszyl ( z drugiej strony lepiej czasem sprawdzic raz za duzo). Powiedzieli, ze niektore kobiety maja tak w ciazy i na kontrole mialam sie stawic miesiac po urodzeniu malej, by zobaczyc ze ida w dol. Pozniej w ciazy nadal szly do gory troche, natomiast po porodzie spadly, miesiac po byly jeszcze troche ponad norme, ale wyraznie spadaly i sprawa zostala zamknieta.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 14 lutego 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w tej z kolei juz w 12 tyg bylo 19 takze ciekawie sie zapowiada.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ