X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Lekarz do prowadzenia trudnej ciazy Wroclaw
Odpowiedz

Lekarz do prowadzenia trudnej ciazy Wroclaw

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Poszukuję dobrego lekarza z Wrocławia, ktory poprowadzi ciaze podwyższonego ryzyka. Moja kolezanka starała sie prawie 4 lata o ciaze. Tylko raz udało jej sie zajsc, ale niestety przeszła poronienie chybione w 10 tyg ciazy i miała przeprowadzony zabieg łyżeczkowania. Po drodze razem z mężem przeszli wiele badań, zabiegów. Kolezanka ma mięśniaka w macicy, macica jest dwurożna. Teraz udało sie jej znowu zajsc w ciazy, jest obecnie w 7 tyg. Chodzi mi po prostu o lekarza do prowadzenia ciazy, ktory bedzie wiedział jak prowadzić te ciaze. Czy któraś z Was moze mi kogoś polecić? Bede wdzięczna za wszelkie informacje.

  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ