X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Leczenie danazolem przy PCO
Odpowiedz

Leczenie danazolem przy PCO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nohope Koleżanka
    Postów: 60 11

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,nie znalazłam tematu więc zakładam nowy.Mam takie pytanie,czy któraś z was miała przepisany danazol? mam pco i przez to mam wieczne problemy z okresem,praktycznie caly czas mam wywolywany luteiną.tak było tez w tym miesiącu.luietina 2razy dziennie pod jezyk i pod koniec krwawienia mam zaczac lykac danazol.Moj ginekolog stwierdził że jak to mi nie pomoze zajść w ciąże to zostaje mi tylko klinika leczenia nieplodności.nie ukrywam ze troche mnie to podłamało a i zdenerwowało jednocześśnie,tak jakby umył ręce i nie chciało mu się myśleć.To jak z tym danazolem?Czy mogę liczyć że coś pomoże?

    gannyx8dhwdxt3nj.png
    PCO,brak miesiączki i owulacji.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ