X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje LABETALOL na nadciśnienie
Odpowiedz

LABETALOL na nadciśnienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Renirudolf_1981 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 lutego 2022, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Od lat leczę się na nadciśnienie. Jestem teraz w III trymestrze. W związku z tym że mam wysokie pomiary ciśnienia i żadne dostępne w aptekach leki nie działają skutecznie wylądowałam w 30 tyg. na patologii ciąży. Leczą mnie tu Labetalolem, który jest dostępny tylko w ramach leczenia szpitalnego, dlatego chcą mnie tu zostawić do końca ciąży, co mnie przeraża. Wiem że LABETALOL (pod lekiem o nazwie Trandate) jest dostępny poza granicami Polski. Czy któraś z wam może próbowała sprowadzić go samemu z zagranicy. Narazie udało mi się ustalić że nie można go już zdobyć w Czechach. Pomóżcie proszę, jestem załamana

  • Doris123456789 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 lutego 2022, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam trandate, mogę odsprzedać. Sprowadzałam ma poczatku grudnia z UK. Info na priv.

  • szkaradnyszkaradek Autorytet
    Postów: 961 580

    Wysłany: 13 lipca 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renirudolf_1981 wrote:
    Dziewczyny,
    Od lat leczę się na nadciśnienie. Jestem teraz w III trymestrze. W związku z tym że mam wysokie pomiary ciśnienia i żadne dostępne w aptekach leki nie działają skutecznie wylądowałam w 30 tyg. na patologii ciąży. Leczą mnie tu Labetalolem, który jest dostępny tylko w ramach leczenia szpitalnego, dlatego chcą mnie tu zostawić do końca ciąży, co mnie przeraża. Wiem że LABETALOL (pod lekiem o nazwie Trandate) jest dostępny poza granicami Polski. Czy któraś z wam może próbowała sprowadzić go samemu z zagranicy. Narazie udało mi się ustalić że nie można go już zdobyć w Czechach. Pomóżcie proszę, jestem załamana

    Idziesz normalnie do lekarza, który wypisuje Ci dokumenty i z nimi idziesz do apteki gdzie Ci zamawiają lek. Mało tego możesz wystąpić o
    refundację i płacić grosze za opakowanie 😉

    https://www.aptekarska.pl/2021/10/27/import-docelowy/

    marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/
    matkaaptekarka.pl/dobre-witaminy-prenatalne-dla-kobiet-planujacych-ciaze-w-ciazy-i-karmiacych-piersia-ranking/
    pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/
    mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/choroby-w-ciazy/cukrzyca-ciazowa/
    akademiaplodnosci.pl/blog/2020/09/04/002-poczatki-naszej-diety-podczas-staran-podcast/
    holistyczniezdrowi.pl/holistycznie-zdrowy-podcast
    natuli.pl/10-ksiazek-o-rodzicielstwie-ktore-warto-miec-w-domowej-bibliotece
    gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2022/
    akcesoria.zaufajpoloznej.pl/produkt/zestaw-porodowy/
    www.kappahl.com/pl-PL/ona/Bielizna/Staniki/amningsbh/biustonosz-bezszwowy-dla-kobiet-karmiacych-2-pack/740837/
    www.srokao.pl/2017/02/analiza-atoperal-baby-plus.html
    czytamyetykiety.pl/produkt-kosmetyczny/waterwipes-chusteczki-nasaczane-czysta-woda/
    www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/p/2_184
    www.panmaterac.pl/materace-dla-niemowlat-6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ