X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kurzajka
Odpowiedz

Kurzajka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku nie wiedziałam co to jest, zauważyłam, że na dużym palcu na stopie mam jakby inna skórę. Mam to od ostatniego pobytu w szpitalu gdy poroniłam. Myślałam, ze to jakiś odcisk, ale niedawno zaczęły pojawiać się ciemne punkciki. Po zdjęciach na necie doszłam do tego , że to kurzajka...i doczytałam, że wywołuje ją wirus. Przy następnej wizycie spytam gina co mam z tym robić albo nie robić ale może wy macie jakieś rady?

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 27 lutego 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się pojawiła na wewnętrznej stronie dłoni od miesiąca. Nigdy niemialam kurzajka, wiec musiałam poszperać w necie, żeby znaleźć cos podobnego.
    Gosiaczek, leczysz to jakoś?

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 7 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. W aptece nie chcieli mi nic sprzedać gdy dowiedzieli się o ciąży ale lekarz zezwolił na stosownie miejscowe wszystkiego dostępnego bez recepty..

    mychowe lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ