X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwotok w 11 tygodniu
Odpowiedz

Krwotok w 11 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam w nocy i dostałam krwotoku-mnostwo jasnoczerwonej krwi plus skurcze. Leżałam w szpitalu 2 doby, krwawienie ustało, dziecko żyje. Lekarze nie wiedzą co mogło być przyczyną krwawienia. Miała któraś z Was taką sytuację?

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 18 października 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaOkruszka tak miała, pisała gdzieś o tym. Możesz do niej napisać. Mnóstwo czerwonej krwi. Lekarze nie widzieli co i jak, obecnie jest w połowie 8 miesiąca.

    Jeszcze jedną dziewczynę znam to z forum która miała krwotoki, u niej powodem było odklejające sie łożysko, Czarnulka. Urodziła w 27t i kilka dni, ale to przez co inne.

    Lukrecja lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 18 października 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam krwotok w 10 tc, przyczyny nie znaleziono, dziecku nic nie zagrażało. Krwi było potwornie dużo do tego ból brzucha jak w trakcie miesiączki. Mój lekarz prowadzący obstawiał, że to skutek uboczny stosowania Acardu. Po krwawieniu długo brałam progesteron i się oszczędzałam, choć dziś wydaje mi się, że to było trochę na wyrost bo ani krwiaka ani żadnych oznak odklejania się łożyska nie miałam. Jak widać na suwaczku, mały Łobuz ma się dobrze :)

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie mnóstwo krwi i ból jak na okres. Biorę Acard i Clexane,których mi nie pozwolono odstawić...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ