X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje krwiaki w pęcherzyku ciążowym, pęknięte naczynko i inne
Odpowiedz

krwiaki w pęcherzyku ciążowym, pęknięte naczynko i inne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneczkaa28 Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! Może któraś z Was będzie mogła mnie uspokoić. Jestem w 8 tyg ciazy, a dokładnie 7,5 tyg. Na USG w piatek lekarz stwierdził "liczne drobne przegrody w pęcherzyku ciążowym poza jamą owodni". Prostym językiem mowiąc na usg w pęcherzyku płodowym tam gdzie jest czarne pole u mnie widać jakieś smugi. Gin twierzi ze byc moze pekło jakies naczynko ale pierwszy raz widzi żeby to mialo miejsce poza jama owodni. Nie umiał powiedziec skad takie cos, kazał sie tylko nie martwić. dziwi mnie , że gin-specjalista pierwszy raz takie cos widzi.No i oczywiście sie zmartwiłam... po za tym wszystko jest ok, serducho bije, nie mam zadnych plamien. Czy któraś z was miała taki obraz na usg? kolejna wizyta za trzy tygodnie. do tego czasu chyba zwariuje, od dwoch dni czuje sie dobrze, ustał ból piersi i wzdecia.. co tez mnie niepokoi..

    cud!!! w ciąży od 21.02.2018- 7t7d
    niby wszystko ok.. a jednak.. w oczekiwaniu na ciążę :)5 cykl z clo, duphaston(maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień)
    05.2016- HSG jajowody drożne
    11.2015 Badanie nasienia męża- ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ