X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak na macicy a ciaza
Odpowiedz

Krwiak na macicy a ciaza

Oceń ten wątek:
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam u gina..

    Nowy początek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcelcia wrote:
    Nie byłam u gina..

    OK rozumim, a jak się czujesz ? Wszystko dobrze ?

  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czuje w macicy taki ból tępy jak po czyszczeniu.. Moze ten krwiak sie odrwal i wypadł hmmmm.. Oby.. Zobaczymy co sie będzie dzialo przez najbliższe godziny. Bol 2/10

    Nowy początek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja już się zaczynam poddawać jest coraz gorzej myślałam że to plamienie już za mną dziś się obudziłam znowu Podpaska cala brudna to takie brudzenie jest jakby taki kolor kawy mocnej .Czy to jest normalne ? Czy któraś z was tak miała co robić ???

  • Ewel. Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamiłam ponad miesiąc z różną intensywnością. Mi lekarz powiedział, że póki nie ma żywej krwi to mam się nie stresować za bardzo.

    mhsv2n0agpm4d5s2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki kolor miałaś tego plamienia i w którym tyg to było?

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell ja po dość intensywnym krwawieniu (11tc wtedy pokazał się dopiero krwiak )plamilam a dokładnie brudzilam taka kawa najwiecej zawsze było rano przez 6 tygodni krwiaka miałam do20tc,musisz odpoczywać oszczędzać się krwiak musi oproznic się .
    Przed krwotokiem od 6tc co kilka dni plamilam wtedy na usg nie było widać krwiaka wszystko było dobrze lekarz kazał się oszczędzać dopiero później pokazał się krwiak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2018, 09:02

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Evell ja po dość intensywnym krwawieniu (11tc wtedy pokazał się dopiero krwiak )plamilam a dokładnie brudzilam taka kawa najwiecej zawsze było rano przez 6 tygodni krwiaka miałam do20tc,musisz odpoczywać oszczędzać się krwiak musi oproznic się .
    Przed krwotokiem od 6tc co kilka dni plamilam wtedy na usg nie było widać krwiaka wszystko było dobrze lekarz kazał się oszczędzać dopiero później pokazał się krwiak

    Czyli mam się nie stresować za bardzo to normalne jest? A czy ciebie brzuch bolał lub kuło cie np jajniki ? Wiesz mi lekarz nic nie mówił o krwiaku tylko że krwawienie było z macicy dużo krwi takiej obfitej.Lekarz tylko widział pęcherzyk zarodka jeszcze nie było. Martwi mnie to wszystko :( nie wiem jak tu się uspokoić ta ciągła niepewność.

  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell kazdy przypadek jest inny z tego co widzę. Ze mnie wczoraj wyleciał skrzep wielkości 3x5 i gin mowil ze mógł krwiak to być.. Brzuch mnie pobolewa, kluja jajniki. Biore nospe 3x1 aby nie dopuścić do skurczow.. U mnir we wtorek sie okaże wszystko

    Nowy początek <3
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miałam plamienie co kilka dni od 6tc to bol był taki przypominający miesiaczke mi też lekarz powiedział że plamiebie jest z macicy kazał brać duphaston i czekać, w 11tc nagle zaczęłam mocno krwawic i dopiero wtedy na usg pokazał się krwiak u mnie kłucie jajników pojawiło się około 12-13 tygodnia wtedy w szpitalu dostałam informacje ze to normalne. Odpoczywaj jak najwięcej i nie dzwigaj . Krwiaki to podobno częsta przypadłość na początku ciąży

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Jak miałam plamienie co kilka dni od 6tc to bol był taki przypominający miesiaczke mi też lekarz powiedział że plamiebie jest z macicy kazał brać duphaston i czekać, w 11tc nagle zaczęłam mocno krwawic i dopiero wtedy na usg pokazał się krwiak u mnie kłucie jajników pojawiło się około 12-13 tygodnia wtedy w szpitalu dostałam informacje ze to normalne. Odpoczywaj jak najwięcej i nie dzwigaj . Krwiaki to podobno częsta przypadłość na początku ciąży

    Pewnie i u mnie tak było.Może jeszcze tego krwiaka nie była widać na usg.No nic do Środy jakoś trzeba przeżyć bo idę na wizytę wtedy.

  • Domiluk Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się każdy przypadek jest inny. Ja jestem na etapie oczekiwania kiedy krwiak zniknie :( myślałam, że może już go nie będzie na wizycie a tu nadal jest..kosmówka też dalej odklejona przy ujściu. Krwiaka mam od 12tygodnia, a pojutrze zaczynam już 18tydzień. Nie wiem czy to się zmieni i do kiedy będę leżała. Jedno jest pewne, trzeba ogromnej cierpliwości.

    16udugpjm9p131x6.png
    Pierwsza ciąża wyczekiwana,
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy,
    ANA2 dodatnie, dyskopatia
    12tydz. krwotok i krwiak - opanowany
    Cukrzyca ciążowa na insulinie doposiłkowej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamilam z przerwami przez 6 tygodni. Mialam np kilka dni przerwy, a potem nagle znowu plamienie. Tylko ze u mnie nie bylo ono obfite i nie mialam zadnego bolu, a krew byla brazowa. W ogole jeden krwiak mi sie zaczal goic, a pojawil sie drugi. Ale do 11tygodnia oba zniknęły i od tamtej pory nie mam zadnych problemow:-) polecam detektor tetna, za kilka tygodni. Ja zaczelam uzywac juz w 9t4d. Bardzo mnie uspokojalo gdy moglam sprawdzic, ze bije serduszko.

    Domiluk, Evell lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krasnalowa wrote:
    Ja plamilam z przerwami przez 6 tygodni. Mialam np kilka dni przerwy, a potem nagle znowu plamienie. Tylko ze u mnie nie bylo ono obfite i nie mialam zadnego bolu, a krew byla brazowa. W ogole jeden krwiak mi sie zaczal goic, a pojawil sie drugi. Ale do 11tygodnia oba zniknęły i od tamtej pory nie mam zadnych problemow:-) polecam detektor tetna, za kilka tygodni. Ja zaczelam uzywac juz w 9t4d. Bardzo mnie uspokojalo gdy moglam sprawdzic, ze bije serduszko.

    Od którego tygodnia zaczęłaś plamić? A gdzie można zakupić taki detektor.?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Od którego tygodnia zaczęłaś plamić? A gdzie można zakupić taki detektor.?
    Od 5 tygodnia. Ja zamawialam przez internet ze strony producenta - AngelSounds. Kosztowało mnie to bodajze prawie 200zl, ale dałabym i tysiac. Jak nie czulam jeszcze ruchow to bylam spokojna miedzy wizytami, a teraz jak dluzej sie nie rusza to tez sobie sprawdzam i jestem spokojna:-)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 25 maja 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brazowe plamienie to dobry znak! Brazowy kolorow oznacza, ze wyplywa stara, ciemna krew, czyli oczyszcza sie :) gorzej z rozowym plamieniem bo to plamienie swieza krwia, ale brazowe oznacza, ze wszystko idzie w dobrym kierunku :)

    Evell lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 25 maja 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mnie wczroaj wylecial skrzep, który wielkością przypominał krwiaka, więc mam nadzieję, e to on, tym bardziej ze trochę krwi czerwonej tylko poleciało, potem już brązowe upławy.

    Nowy początek <3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 25 maja 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcelcia wrote:
    Ze mnie wczroaj wylecial skrzep, który wielkością przypominał krwiaka, więc mam nadzieję, e to on, tym bardziej ze trochę krwi czerwonej tylko poleciało, potem już brązowe upławy.

    Może i u Ciebie to był kulminacyjny moment, a teraz się oczyszcza? :)
    A czemu w końcu zrezygnowałaś z wizyty?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 25 maja 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nikt nie przyjmuje, w ogóle u nas porażka... Tylko okreslone dni i to 1. Właśnie złapał mnie bol 6/10 po syronie fasolka i znow leci krew.. Juz mam dość szczerze mówiąc

    Nowy początek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. U mnie dziś znowu było krwawienie taką czerwoną krwią troszkę jej tylko było teraz leżę wzięłam luteine,wczoraj trochę ustały to dzisiaj znowu już naprawdę nie wiem co mam robić brzuch mnie nie boli.

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ