X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak na macicy a ciaza
Odpowiedz

Krwiak na macicy a ciaza

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykre to bardzo :( bardzo ci wspolczuje....

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w niedzielę oprócz odklejonej kosmówki stwierdzono krwiak... Leżę już trzy tygodnie i kolejne dwa przede mną... Nie dość, że człowiek długo się starał, to teraz jeszcze problemy się pojawiły :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, nie łam sie tylko ! ja w 9tc mialam to samo, lezalam bite 2,5msc ! :O ale oplacilo sie, dzis 31tc, niunia zdrowa, rosnie a po krwiaku ani sladu :)

    Martynika lubi tę wiadomość

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 2 maja 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ. Kobietki okazało się ze mam krwiaka, leżałam w szpitalu z powodu krwawienia na chwilę obecną mam brązowe plamienia i taką brązową maź.Trochę mnie to martwi. Czy któraś z was też tak miała i jak to się zakończyło. Obecnie biorę duphaston 3x1 i luteine 2 x1. Proszę odpiszcie bo odchodzę od zmysłów a wizytę mam dopiero w środę....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2014, 15:17

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Obecnie jestem w 19 tyg c. Pierwsze krwawienie miałam w 16 tc.i wtedy bardzo sie zaniepokoiłam, na szczęście był to dzień mojej wizyty u lekarza, ale zadzwoniłam do lekarza i kazał mi wziąść cyklonamine i doczekać do wizyty. Okazało sie że to krwiak na 1 cm i zapisał duphaston, cyklonamine i odpoczynek, miałam zmniejszać dawki jak już niebęde krwawić, nastąpiło to za 2 dni. Od tego czasu mineło ok 4 -5 tyg, i miałam kilka incydentów krwawień, niestety krwiak niewchłania sie,a zakrywa ujście wewnętrzne. Lekarz mówił że powinno sie to podnieść wyżej niepowodując krwawień, w poniedziałek mam wizyte, i boje sie że dalej nic z tego,że sie nie wchłoneło.

  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 3 maja 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ISZTAR - jesli masz brazowe plamienia, to dobrze, bo to znaczy ze krwiak sie obkurcze i usuwa z macicy :) oprocz lekow wypoczywaj ! najlepiej jesli mozesz to lez i wstawaj tylko w razie koniecznosci. Moje 2,5miesieczne lezenie okazalo sie zbawienne :)

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 3 maja 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa - mi sie wchlonal calkowicie dopiero po ponad 2 msc, niestety trwalo to baaaaardzo dlugo, ale warto byc cierpliwym :)

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa ja miałam prawie 3 cm krwiak na początku ciąży (8tc), był 2 razy większy od dzieciaczka. po 2 miesiącach się sam wchłonął ale na drugiej wizycie po 3 tygodniach był większy, na następnej bez zmian, a na jeszcze kolejnej już go nie było. ja leków nie dostałam, bo i tak brałąm sporą dawkę luteiny, miałam tylko maksymalnie dużo wypoczywać, nic nie dźwigać, nawet na spacery nie mogłam chodzić
    teraz krwiaka nie ma ale za to łożysko mam za nisko :/ zobaczymy, może się jeszcze podniesie (mam nadzieję)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już niewiem co i jak, bo ostatnio mi mówił że też mam łożysko nisko, i dlatego plamię,ale krwiak też jest. Musze sie w pon.dopytać,żeby mi wytłumaczył to dokładnie, mi mówił że to że nisko lożysko to nic,bo gdy ciąża sie powiększa to ma sie to podnieść, ale zobaczymy jak będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama_z_groszkiem wrote:
    Aniqa - mi sie wchlonal calkowicie dopiero po ponad 2 msc, niestety trwalo to baaaaardzo dlugo, ale warto byc cierpliwym :)
    Kurcze to u mnie już z msc jest, ale jakby mi powiedział że chociaż o pare mm sie zmniejsza to bym była zadowolona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to właśnie też czekam na następną wizytę, żeby zobaczyć, czy się łożysko podniesie, mój krwiak też się długo wchłaniał, początkowo rósł, potem nie było zmian, a później zniknął :) wizyty mam co 3 tygodnie, więc trochę czasu sobie leżałam ale teraz już jest ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie leże,ale sie oszczędzam, i odpoczywam,ale nie leże cały czas, niestety niemogę sobie na to pozwolić.

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 4 maja 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź.... w Wielką Sobotę zaniepokoiło mnie to że wyleciało ze mnie dużo tej niby krwi zmieszanej z wodą... później była krew a teraz ten syf. Czy któraś też tak miała ze chlusnęła z niej tak jakby rozrzedzona brudna krew???

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam z 2 razy. Ale to było takie jakby krew zmieszana ze śluzem, takie rzadkie i brzydko pachnące, wziełam 2 cyklonaminy i przeszło.

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wąchałam bo ledwo co zdążyłam z łóżka do kibelka. Prawdę mówiąc myślałam że to wody płodowe .... masakra....

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja aż tak niemiałam, po prostu miałam tego dużo na wkładce. Ale podobno krwiaki "lubią" podkrwawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój lekarz mi mówił, że jeśli ta krew jest taka brudna, brązowa, to bez paniki, krwiak się oczyszcza. miałam się martwić, jeśli krew by była świeża, czerwona. Isztar, kiedy masz wizytę? może na następnej już nie będzie krwiaka albo się zmniejszy bardzo

    Aniqa ja też nie leżałam przez cały dzień ale przez większość. rano syn do przedszkola, zakupy pieczywa i leżenie do 13, później zrobić jakiś obiadek i po syna, a później to już różnie. ale bardzo oszczędnie wszystko robiłam, żadnego dźwigania, gimnastyki i jest ok :)

  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    mój lekarz mi mówił, że jeśli ta krew jest taka brudna, brązowa, to bez paniki, krwiak się oczyszcza. miałam się martwić, jeśli krew by była świeża, czerwona. Isztar, kiedy masz wizytę? może na następnej już nie będzie krwiaka albo się zmniejszy bardzo

    Wizyte mam w środę o 12.40 od tago czasu miałam 3 usg i z dzidziusiem było ok.
    Liczę, żę i tym razem tak będzie i usłyszę serduszko. Martwię się....

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isztar, wiem co czujesz, to czekanie na wizyty i słowa, że z dzieckiem jest ok są dobijające.
    jestem pewna, że będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki :)

  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez z całych sil trzymam za Was kciuki i pomodle sie za Wasze dzieciaczki !!!!!!!

    Aniqa lubi tę wiadomość

    relgcwa1nrtfgkrw.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ