X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak i odklejenie kosmowki
Odpowiedz

Krwiak i odklejenie kosmowki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zmartwiona Przyjaciółka
    Postów: 187 37

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała na początku ciąży. Jestem w 7tc . Trzy dni temu okazało się że mam krwiaka . Wczoraj już zmalał miał 11mm ale jest częściowo odkeljona kosmowka nie dużo ale jest. Krwiak jest pod dzidziusiem na szczęście bliżej ujscia. Dużo krwawilam ale to krwiak się oczyszczal. Dostałam leki na zmniejszenie krwawienia i od wczoraj cisza. Plamie tylko na brązowo. Jakie są szanse na donoszenie ciąży w takim przypadku.? I czy kosmowka może się przykleić? Czy muszę już ciągle leżeć?

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 beta 13dpo-155,9 PRG 59,03ng/ml
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    13.12 beta 21dpo- 5084,0
    27.12 kropek 0,8mm ❤
    3.01.20 kropek 15mm ❤
    10.01 kropek 24mm ❤ walcz kochanie ✊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam krwiaka, ta ciąża była trudna ale dziecko urodziło się ostatecznie zdrowe, musisz brać progesteron i odpoczywać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tendencja, że kobiety po stratach mają większe prawdopodobieństwo krwiaków, ja też raz straciłam wczesną ciążę.. ale lekarze o krwiakach wiedzą bardzo niewiele. Dr n. Med czyli już naprawdę dobry lekarz powiedział mi wtedy, że nie może mi dać gwarancji na szczęśliwy finał. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Krwawienie nie może być obfite a jeśli ustąpi całkowicie a krwiak zacznie się zmniejszać na usg można mówić o dobrym rokowaniu

  • Zmartwiona Przyjaciółka
    Postów: 187 37

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś maleństwo miało 8mm tetno 141
    Krwiak jeszcze jest ale zmniejsza się. Nie krwawie mam tylko trochę brunatne plamienia.
    Kosmowka już widać że się w jednym miejscu przykleja staram się być dobrej myśli.

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 beta 13dpo-155,9 PRG 59,03ng/ml
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    13.12 beta 21dpo- 5084,0
    27.12 kropek 0,8mm ❤
    3.01.20 kropek 15mm ❤
    10.01 kropek 24mm ❤ walcz kochanie ✊
  • Malami Przyjaciółka
    Postów: 157 41

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..też miałam krwiaka w 7tc obfity krwotok że skrzepami. Leżałam w szpitalu 4 dni..duphaston końska dawka czekać co będzie. Płód żywy .Jupi. 2 tyg leżenia plackiem. Tylko wc. Oszczędmy tryb życia. 4 tyg brunatne powidlaste nitki. Upławy. Obecnie 13 tydzień. Jest wszystko wporzadku.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 lutego 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja miałam krwiak z obfitym krwawieniem około 10 tc ,konskie dawki leków ,plamilam do 20tc po 20 tckrwiak zniknął całkowicie. Ciążę donosilam do końca tylko oszczedzalam się bardzo teraz córka ma 20m i j3st zdrowa. .

    age.png
  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 5 lutego 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może poza duphastonem warto wziąć w takim przypadku zastrzyki z prolutexu, to też jest progesteron, inaczej się wchłania. U mnie nie było krwiaka, ale brałam prolutex i poziom progesteronu był dobry. Dzięki temu nie plamiłam, co było dla mnie dość charakterystyczne.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ