X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak 7 tc pomocy
Odpowiedz

Krwiak 7 tc pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj byłam na badaniu jestem w 7 tc serduszko bije wszystko dobrze jednak lekarz zauwazył krwiaka na 1 rzut oka myslal ze to drugie dziecko ale to krwiak nie krwawie przepisał mi jednak duphaston mam zacząć brać jakbym zaczela krwawic czy plamić boli mnie podbrzusze bardzo często. Czy któraś z Was tez miala krwiaka jak to się skończyło czy mozna współżyć bo nic mi nie powiedział na ten temat powiedzial tylko ze się wchłonie

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam krwiaka, ale pękł i miałam straszny krwotok-wyglądało to przerażająco, krew ze skrzepami ciekła jak z kranu, pojechałam sprawdzić to do szpitala, ale okazało się że nic się nie działo z maluszkiem, więc pozwolili leżeć w domu i dość do siebie. Miałam brać magnez i nospe.
    Wydaje mi sie że lepiej seks odpuścić teraz, ewentualnie dopytaj na wizycie. Przy krwiakach -tak czytałam - chyba najlepiej odpoczywać jak najwięcej właśnie żeby się wchłonęły, bez jakichś gwałtownych ruchów żeby nie pękł. Dużo odpoczynku.
    Bardzo dużo dziewczyn miewa krwiak ii więc ze wszystkim na spokojnie i bez stresu, mogą się pojawić plamienia jak się będzie oczyszczał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2021, 14:16

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informację jestem dobrej myśli

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ