X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwawienie we wczesnej ciąży!
Odpowiedz

Krwawienie we wczesnej ciąży!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dziewczyny proszę o radę. W 20 dniu cyklu (czyli 11.06) dostałam plamienia, lekkiego krwawienia. Było dla mnie jasne ,że jest to przedwczesna @. Trochę mnie to zaniepokoiło, bo cykl wyszedł bardzo krótki a nigdy aż tak krótkiego nie miałam. Krwawienie miałam przez kolejne dni- momentami słabsze niż zwykle ale było w zasadzie jak normalny @ (nie miałam tylko bólu typowego dla @).
    Temperatura na pierwsze dwa dni @ spadła do 36,35 - później znowu wzrosła do poziomu 36,86 , 36,74. Z tego powodu zrobiłam test ( niby 10 dpo) i wyszedł pozytywny :) Byłam wczoraj na HCG- 165,1 oraz na USG (oczywiście pęcherzyka na nim nie widać ale reszta ok). Gin przepisała mi Duphaston i Luteine dopochwowo 2x dziennie. Niestety dalej plamię (brązowe plamy). Denerwuję się czy krwawienie ,które miałam nie uszkodziło płodu, a jeżeli ciąża się utrzyma to czy nie będzie miało złego wpływu na dziecko :( Czy któraś z Was miała podobnie?


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnie i niestety poroniłam teraz drugą ciążę w 6 tc.
    Ale nie oznacza to, że u Ciebie tak będzie. Z tego co czytałam to wiele dziewczyn tak miało i nie kończyło się to źle. I trzymam kciuki, żeby u Ciebie właśnie było to szczęśliwe zakończenie!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam bardzo dużo na brązowo na samym początku, a przy Dupku myślę możesz czuć się bezpiecznie. Nie stresuj się!

    Kri, justikf lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie :) 3-go lipca idę na USG trzymajcie kciuki !


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz poroniłam - najpierw plamienia potem ból i krwawienie - po czym szybko zaszłam w kolejną ciążę.
    Miałam delikatne plamienia, a dziś poleciała ze mnie świeża jasna krew. Byłam na pogotowiu i wszystko jest OK. Trudno określić z jakiej przyczyny - podobno nadżerka (chociaż pierwszy raz o niej usłyszałam, a leczę się długo ...).
    Wynik bety też przyrastający jest już powyżej 8 tyś i widać 12 mm pęcherzyk

    Najdziwniejsze u mnie jest to, że u mnie brudna wydzielina, lub krew tak jak dziś -pojawia się przy napinaniu brzucha przy "konkretnej toalecie" - najpierw czuję jakby gaz w pochwie a potem chlup i później znów sucho...

    Oczywiście nie mylę się skąd mi to leci - bo to zarzucono mi dziś w szpitalu.

    Przy poronieniu niestety też tak było. Ale wierzę, że tym razem będzie dobrze.
    Oczywiście mam przez to fobię i boję się chodzić do toalety.

  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justkif a w którym tc jesteś?


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kri wrote:
    justkif a w którym tc jesteś?

    nie jesteśmy jeszcze pewnie ale beta wskazuje na 6/7 i mogłoby się to zgadzać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 5 tc i rano zobaczyłam przy aplikacji luteiny zabarwiony sluz... pojechałam na usg okazało się, że wszystko ok, jest pęcherzyk 0,53 mm. wróciłam do domu za h zaczęłam krwawić jasną krwią... wppadłam w panikę pojechałam do lekarza, pęcherzyk jest dalej... mam leżeć wstawac tylko do wc i za tydz kontrola... czy któraś z was miała podobnie i skończyło się dobrze? :(

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta, ja tak miałam. w 6 tc. Krwawienie takie, że aż kałuża na kafelkach była. Wtedy pierwszy raz zobaczy lam na usg serduszko. Okropne przeżycie, bo byłam pewna, że to koniec.... Teraz mam w brzuszku ponad 1kg synka. Co prawda od samego początku były problemy i są nadal... Ale zaciskam mocno nogi, żeby jeszcze 8 tyg wytrzymać.

    Odpoczywaj dużo. Dodatkowo bierz nospe i/lub magnez!
    3mam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 17:40

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mi tez tak polecialo... bylam przekonana ze to koniec... przestalam chyba krwawic ale brzuch na @ pobolewa...

    nowatorka lubi tę wiadomość

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz. Myśl pozytywnie. U mnie dobrze się to skończy! u Ciebie też!
    Resztę ciąży będziesz miała nuuuudną! :) A teraz odpoczywaj.

    Jaką dawkę luteiny bierzesz? Jak krwawiłam tak mocno to lekarz mi zmienił z dopochwowej na podjęzykową. Podobno przy krwawieniach/plamieniach dopochwowo gorzej się wchłania.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie krwawienie ustało, zostało plamienie (aż się boję to pisać). Biorę 3x2 100mg dopochwowo i od dziś duphaston 2x1...

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 29 listopada 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    narazie krwawienie ustało, zostało plamienie (aż się boję to pisać). Biorę 3x2 100mg dopochwowo i od dziś duphaston 2x1...
    Jak się czujesz, wszystko ok u Ciebie?

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wrote:
    Jak się czujesz, wszystko ok u Ciebie?
    Wlasnie wrocilam z IP bo dzis znowu zaczelam plamic dosc mocno na brazowo i nitki krwi zobaczylam... Zrobili mi USG(na kiepskim sprzecie, ale bylo) moj groszek walczy... przez dwa dni pecherzyk urosl o przeszlo 2 mm i pojawil sie pecherzyk zoltkowy...czyli raczej pustego jaja plodowego nie bedzie... moze nie wszystko stracone...

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 29 listopada 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę do Ciebie zaglądać!!!!Trzeba być dobrej myśli, ale kochana pamiętaj, najważniejsze nie stresować się, wiem do czego u mnie stres doprowadził,tak żę na spokojnie będzie co ma być , na niekktóre rzeczy wpływu nie mamy.Trzymaj się!!!!!!!!!!!

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 29 listopada 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnóstwo plamiłam ma początku i jeszcze straszyli że nie ma zarodka w szpitalu a ja dzień wcześniej u lekarza widziałam serduszko. Ostatnie krwawienie miałam 16 TC. U mnie to raczej nadzerka chociaż te pierwsze plamienia w 7tc nie wiadomo skąd. Jak widać za chwile rodze. Nie każde krwawienie to wyrok!

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta, Kochana.
    Zaciskam mocno kciuki!
    Zaciskaj nogi z całej siły! Groszek jest silny i przetrwa!!!!

    Czy znaleźli przyczynę plamień...?

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. 2 razy dosc mocno krwawilam, potem krwawilam ale na tyle ze wkladka wystarczyla - ka zadym razem bylo to co dwa dni. Dzis zauwazylam troszke krwi siwzej zmieszanej ze stara ale to juz raczej plamienie niz krwawienie. Bylam wczoraj na usg- 5t3d- przez 6 dni pecherzyk urosl z 0,53 cm do 1,56 cm jest spory pecherzyk zoltkowy. Na usg nie widac nic co mogloby wskazywac na poronienie czy inne patologie... zadnych krwiakow odklejania sie czegokolwiek...dr powiedziala ze gdyby nie te krwawienia to nie mialaby sie do czego przyczepic, a jest bardzo skrupulatna... skad wiec te plamienia i krwawienia? Powiedziala ze jesli beda plamienia to z nimi pol biedy bo czesto sie zdazaja, nie wiem tylko czy miala tez na mysli plamienia z zywa krwia... w przyszly czwartek mam kolejna wizyte to bedzie 6t3d i wtedy powinno byc widac zarodek i serduszko a jak sie okaze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Mnóstwo plamiłam ma początku i jeszcze straszyli że nie ma zarodka w szpitalu a ja dzień wcześniej u lekarza widziałam serduszko. Ostatnie krwawienie miałam 16 TC. U mnie to raczej nadzerka chociaż te pierwsze plamienia w 7tc nie wiadomo skąd. Jak widać za chwile rodze. Nie każde krwawienie to wyrok!
    Ale ty plamilas o ile dobrze rozumiem, a ja plamie i krwawilam... ;)

  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku mniej więcej w terminie @ w okolicy 5 tygodnia miałam jasną krew w małej ilości przez około 4 dni, w drugim miesiącu również w terminie @ było brązowe plamienie. Pamiętajcie że na początku takie objawy może również wywoływać zagnieżdżanie się zarodka, a niektóre kobiety nawet przez kilka miesięcy mają miesiączki. Trzymam za was kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2015, 19:31

    7a4ap07wpy0eq58n.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ