X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje krwawienia
Odpowiedz

krwawienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 października 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem tu nowa niewiem co mam sadzic na poczatku wrzesnia dostalam plamienia jasno rozowego potem byl jeden dzien przerwy potem dwa dni koloru ciemnej krwi jak okres po 2 dniach ustalo potem byly plamienia brozowe po paru dniach zrobilam test wyszedl pozytywny lecz powturzylam go za pared dni i wyszedl negatywny najgorsze ze pod koniec miesiaca znow 2 dni poleciala krew tym razem czerwona zywa 2 dni potem przerwa i potem plamienia ciemna czerwone ustalo a dzis znow plamie na czerwone ciemno niewiem co jest grane lakarza mam za tydzien

    ew ee
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 4 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogła być wczesna ciąża, która się nie utrzymała. Możesz zrobić test z krwi beta HCG i powtórzyć go po 48 godzinach. Plamienia we wczesnej ciąży też się mogą zdarzyć. Często wynikają z niskiego progesteronu. Lekarze zalecają wówczas suplementację progesteronu. Myślę, że warto przyspieszyć wizytę u lekarza.

  • ewaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 października 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedz musze przyspieszyc wizyte najgorsze ze znow mam plamienie brazowe

    ew ee
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ