X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kręgosłup 1 trymestr
Odpowiedz

Kręgosłup 1 trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania11 Przyjaciółka
    Postów: 205 25

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey . Jestem w 11 tyg i od wczoraj zaczął mnie Bolec kręgosłup w części środkowej co dziwne ... i czasami mnie brzuch pobolewa .. trochę się martwię bo na internatach wypisuje o poronieniu itp . A wczoraj byłam u gin i dzieciątko rosło dobrze ale zapomniałam powiedzieć o bólu kręgosłupa

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kręgosłup (dokładnie w krzyżu) zaczął boleć dość szybko. Też coś około 10 tygodnia. No i same najgorsze rzeczy na internecie czytałam. Do tej pory mam bóle kręgosłupa a z ciążą wszystko dobrze. Nic się nie martw ;) .

    Ania11 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ