X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krawienie z nosa
Odpowiedz

Krawienie z nosa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mali84 Autorytet
    Postów: 463 287

    Wysłany: 16 maja 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy ktoras z was też tak ma w ciąży, że często przy smarkaniu jest krew? Nie wiem czy to w ogóle jest powiązane ale tak myślałam że może śluzówka jest przekrwiona od ciąży? Ta krew na chusteczkach jest już ze 2 tygodnie.

    03.2018 (*) 8 tydzień
    06.2018 usuwana częściowa przegroda macicy
    3jgxsek2chcyok7s.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam czasem-malutkie ilości. Przy myciu zębów też mi dziąsła krwawią.
    Jestem na aspirynie może dlatego, lub taki urok ciąży.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Paulciaa__ Przyjaciółka
    Postów: 118 145

    Wysłany: 16 maja 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam w ciąży, ale bardzo niewielkie ilości. Tak i dziąsła były mocno ukrwione. Podobno w ciazy tak jest i ja bym się tym nie przejmowała. 🙂

    Nikola Mała Wojowniczka 03.01.19 880g i 37cm❤
  • Mali84 Autorytet
    Postów: 463 287

    Wysłany: 16 maja 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki 🙂

    03.2018 (*) 8 tydzień
    06.2018 usuwana częściowa przegroda macicy
    3jgxsek2chcyok7s.png
  • AdaZ91 Znajoma
    Postów: 23 16

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdzieś od 20tc męczę się z krwawieniem z nosa, teraz w 35tc jest już nawet tak, że nad ranem budzi mi mini "krwotok". Rozmawiałam o tym z lekarzem - ponoć to zupełnie normalne 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 13:34

  • Magg37 Koleżanka
    Postów: 58 18

    Wysłany: 17 maja 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja byłam w ciąży to też tak miałam i laryngolog zapisał mi "Emofix maść hemostatyczna na krwawienia z dziąseł nosa skóry błon śluzowych 30g"

    Magg
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ